Darkorbit Hakkında Herşey ♥

Amykos

Üye
1 Ağu 2012
51
0
Trabzon
Öncelikle bilmenizi isterimki darkorbitte hiçbir hile direkt olarak hesabınıza uridium veya credits aktarmaz!
Bunlar birer keylogger veya trojan olabilir ki %90'ı trojandır.
-Lütfen virüs total onayı olmayan veya bilgisayarınızda tarattırmadığınız hiçbir hileyi kullanmayınız.

İlk olarak başlayacağım şey hileler ;
Darkorbitteki hileler üst taraftada belirttiğim gibi asla hesabınıza direkt olarak uridium aktarmaz-aktaramaz.
Ancak bonus kutularını toplayan programlar mevcut.
Benimde üyeliğimi ilk açtığımdan beri paylaştığım İBot sürümleri bir çeşit darkorbit botudur :)

İBot'un bize yararı nedir ?
-İBot'u çalıştırdığınız zaman otomatik olarak avantaj(bonus) kutularını toplamaya başlar.
Bunun dışında siz evde yokken bilgisayarınızı ve İBot'u aktif bir şekilde bırakmak istiyorsanız bunun için çeşitli özellikler mevcut.

1.Özelliğimiz: Kargo Kutusu , Avantaj kutusu, Booty toplatabiliriz :)

bbwwr.png

Tiklere basarak ne toplayacağını ayarlarız.

2.Özelliğimiz: Yaratık kestirme :)

bbx2g.png

Yaratık kes butonunun tikine tıklıyoruz ve ardından ''x1, x2 haritalarında yaratıkların etrafında dön'' kısmı açılıyor.
-Yaratıkların etrafında dönme taktiğini darkorbit oynayan herkes bilir , canınız daha az gidiyor.

-Ardından hangi yaratıklardan kaç tane kesmesini istediğimizi yazıyoruz :)

3.Özelliğimiz: Kaç dakika sonra hangi haritaya atlasın ?

bbxc3.png

Atlayış butonunun tikini işaretliyoruz.
-Kaç dakika atlıyacağını belirledikten sonra , hangi haritaya atlayacağını belirlemek için ;
üç noktalı yere tıklıyoruz ve açılan sayfada 3-1 , 3-2 , 3-3 ve 3-4 haritalarından gitmesini istediğimizi seçiyoruz :)

4.Özelliğimiz: İmha sonrası tamir , görünmezlik alma , çıkış yapma.
bbxns.png

İmha sonrası tamir: Eğer geminizin ayarını yaratık kesmeye ayarladıysanız seçmeniz gerek bir buton.
Yaratıklara saldırdıktan sonra canınız belirlediğiniz yüzdenin altına düşerse bir portala kaçar ve tamir olur.

bbxu4.png
Benim tamir ayarım %53'te , dilerseniz değiştirebilirsiniz :)

Görünmez al: Bu butonu eğer sadece kutu toplamaya ayarladıysanız işaretleyin.
Aksi takdirde her npc'ye saldırdıktan sonra görünmez alır ve bu uridium miktarınızı olumsuz etkiler.

Exit at(Çıkış yap)Hangi saatte çıkacağını buraya girebilirsiniz :) Bu butonun kullanımı kolaydır.

Tuşlar ve işlevleri ;

bbybx.png

Üstünde 1 yazan kutudaki butonlar sırasıyla ; Başla , Durdur ve Çıkış'tır.

-İsimlerdende anlaşılacağı üzere Başla Tuşu ,kutu toplama yaratık kesme işlemlerini başlatır.
Durdur tuşu , kutu toplama yaratık kesme işlemlerini durdurur.
Çıkış tuşu , programdan çıkış yapar.

Üstünde 2 yazan tuşlar ; Kaçış ve Portal'dır.

Kaçış , biri kutu toplama vb. işlemleri yaparken birisi size saldırırsa kaçmanıza yarar.
Portal , tıklanıldığı zaman darkorbit'in sitesini açar.

Üstünde 3 yazan tuşlar ; Always on top ve Pencere küçültmedir.

Always on top , türkçe çeviriyle her zaman üstte anlamına gelir.
Anlaşıldığı üzere her programın üstünde tutar ve sürekli geminizi görebilirsiniz.

Pencere küçültme , IBot'umuzun yarısını yok eder , genellikle pek kullanılmaz :)

Eğer hala anlamadıysanız ;
Tıklayın ve videomu izleyin.

Tamamen bana aittir , zaten o kadar yazdım Amykos diye :D

Son düzenleme:

\\exe//

Yeni üye
10 Ağu 2011
33
0
botları anlatmıssın guzel yalnız kullnacak arakdaslara . tarama oldugunu haftada en az 5bn hesap kapandıgınıda belırtseydınız guzel olurdu .. =)

ama guzel paylasım bılmeyenler ıcın :yo

Amykos

Üye
1 Ağu 2012
51
0
Trabzon
Kardeşim , bütün serverlar taranmıyor.
Ben kuytu köşede (Abd batı)'da char açtım , 2 haftadır crackiyle kullanıyorum :)
Bişey olduğu yok :)

-Yinede hatırlatma için sağol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.