Databaseyi bir türlü açamıyorum

brn2nl

Yeni üye
11 Ara 2015
39
0
Merhaba arkadaşlar databese olan bir şeyi açamıyorum ki yeterli bilgimde yok bu konuda sql ve database açma adı altına epeyi arama yaptım dosyayı açıyor ama harfler ve rakamlar yerine değişik semboller çıkıyor dll kütüphanesini yükledim yine de olmuyor tavsiye edeceğiniz program var mı ve mümkünse databese içerisinde arama yapabileyim.xampp ve benzeri yollarla local hostu falan kurdumda devamını getiremedim çok karışık.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
xampp'in kontrol panelinden apache ve phpmyadmini aç sonra choromede veya herhangi bir browserde localhost/phpmyadmin yaz sonra soldan yeni db aç açtıktan sonra yukardaki sekmelerde içe aktar var . ordan aktardıktan sonra soldaki db yerinde sana sütunlar gelcek bu kadarını yap sonra konuşuruz :)

brn2nl

Yeni üye
11 Ara 2015
39
0
Bu kadar erken cevap verdiğin için teşekkür ederim.Bu dediklerini dün yaptım fakat devamını getiremedim xamppnin C'deki yerine gidip içindeki silmem lazımmış ama dosya açılmayan bir formda açıp silemedim pes edip sildim her şeyi :):)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.