Çözüldü Davalık oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
Üstlerim ben glodfone sitesinden birine mesaj attım beni dava edecekmiş ip adresimi bulabilirlermi vpn ile siteye girmiştim :confused:

Son düzenleme:

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Amcası çalısıyorsa çalıssın yani farketmez
Belki yalandır nerden biliyn ??
Bosver reis takma gereksiz şeyleri kafana eğer ip adresini alırsa sen onu dava edebilirsin. yasal bi suçtur bu.

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
sence ip adresimi bulabilirmi puffin le girdim.

Kardeşim şimdi ne yapcann biliyıonmu ?
Önce telaş etmeyi bırak korkmayı bırak hiçbirşey olmaz sana.
Eğer İp adresini alırsa (tabi %99 alamamıştır) Sen onu dava edebilirsin. senin ip adresini alsa bişi yapamaz kardeşim niye dert ettin bukadar THT üyesine yakısıyomu hiç.

Şimdi konuna çözüldü ifadesi koyuyosun ve kilitlenmesini bekliyosun.

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
Kardeşim şimdi ne yapcann biliyıonmu ?
Önce telaş etmeyi bırak korkmayı bırak hiçbirşey olmaz sana.
Eğer İp adresini alırsa (tabi %99 alamamıştır) Sen onu dava edebilirsin. senin ip adresini alsa bişi yapamaz kardeşim niye dert ettin bukadar THT üyesine yakısıyomu hiç.

Şimdi konuna çözüldü ifadesi koyuyosun ve kilitlenmesini bekliyosun.

Teşekkür ederim hocam çok yardımın dokundu iyi gaz verdin bana :D

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
sence ip adresimi bulabilirmi puffin le girdim.

Konuyu kafana çok takmışsın tedirgin olduğun herhalinden belli. Ama boşver çok kafana takma millet vpn olmadan site hackliyor dert etmiyor senin tedirginliğin boş. Bazen risk almazsan başarıda elde edemezsin ya tedirginliğini bırak yada yaptığın herneyse onu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.