Davalık Olucaz warez yüzünden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByLunar

Üye
9 Ara 2017
106
0
D: Ymir Work
selam ********** canlı destek ile konuşurken temanın ücreti çok pahalı dedim wareze düşmüş dedim oda düşsede çalışmaz dedi çalışırsa nolucak dedim kullanabilirmiyim kazandığım parayla hemen ödiyeceğim diye söz verdim tamam sorun yok kullana bilirsin dedi domain ismini verirsen sorun yok dedi bende kurdum kurdugum gibi suspend yedim telefon ile aradılar dava ediceklerini söylediler indirdiğim kaynağı verdim ss kanıtlarım var ne yapabilirim yardımcı olabilicek varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

ArtKloys

Yeni üye
27 Şub 2019
41
0
Londra
öncelikle ss ler duruyo ve bunu sana söyleyen kişi hala yaşıyorsa komutanlardan birine verip ondan ıp bulmasını iste yoksa hapise gireceğini söylersen hemen yardım ederler sonra ıpsini bulduğun adamın ev adresini al mahkemede kanıt olarakda ss leri göster o zaman sen değil onlar suçlu kalır kafan rahatlar...

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
öncelikle ss ler duruyo ve bunu sana söyleyen kişi hala yaşıyorsa komutanlardan birine verip ondan ıp bulmasını iste yoksa hapise gireceğini söylersen hemen yardım ederler sonra ıpsini bulduğun adamın ev adresini al mahkemede kanıt olarakda ss leri göster o zaman sen değil onlar suçlu kalır kafan rahatlar...

Merhaba , SS Ler Kanit Olarak Kabul Edilmiyor Diye Okumustum Ama Sana Dava Açıp Bilmem Ne .. Birşey Yapamazlar Dostum

ROMCHA

Yeni üye
25 Şub 2019
6
0
Saygılarımla,

ELİNİZDE SAĞLAM KANIT (DELİL) VARSA ENDİŞELENMENİZE GEREK YOKTUR.

İyi Günler Dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.