Ddos Atarken Bir Yere Giremiyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Charon 4

Yeni üye
6 Mar 2021
21
1
Merhaba aklıma takılan bir soru var sahte bir siteye ddos saldırısı yaparken Google'dan herhangi bir yere giremiyorum sizce bu normal mi yoksa saldırı yaparken bi hata mı yapıyorum

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
Merhaba aklıma takılan bir soru var sahte bir siteye ddos saldırısı yaparken Google'dan herhangi bir yere giremiyorum sizce bu normal mi yoksa saldırı yaparken bi hata mı yapıyo

merhaba ddos ağır kaba kuvvet saldırısıdır bu nedenle internetini meşgul tutacaktır haliyle uygulama mağazalarına vb alanlara girişte zorluk çekebilirsin veyahut bir olanağı daha var ağ sağlayıcı güvenliğin max ise sağlayıcı bir çok sitetede seni engeller çünkü ağında yasa dışı yapılan bir şey fark etmiş olurlar umarım anlatabilmişimdir iyi forumlar dilerim iyi çalışmalar.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Merhaba,
"DDOS Saldırısı" yaparken eğer wifi bağlantısı kullanırsanız kendi internetiniz çöker, eğer sanal bir sunucu bulamaz iseniz DDOS Saldırısı gerçekleştiremezsiniz. DDOS Saldırıları VDS ve VPS sunucuları ile yapılır. Diğer türlü sadece internetiniz yavaşlar, 20 mbps internet ile DDOS Saldırısı gerçekleştirilemez, genellikle 100 ve üstü ile gerçekleştirilir. Veya bir web server hackleyip shell ile DDOS Saldırısı gerçekleştirebilirsiniz.
Örn: ALFA.PHP

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,637
1,658
Merhaba aklıma takılan bir soru var sahte bir siteye ddos saldırısı yaparken Google'dan herhangi bir yere giremiyorum sizce bu normal mi yoksa saldırı yaparken bi hata mı yapıyorum
Sizin attığınız ddos değil dosudr
Bundan da internetinizde yavaşlama yaşanması normaldir
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.