Ddos atma ıp koruma

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Arkadaşlar ve yetkililer öncelikle konuyu yanlış yere açtım gibi geliyor kusura bakmayın öyleyse.

Beyler şimdi ddos atmaya merak saldım zaten daha öncedende öğrenmek istiyordum.
Sizden ricam bana ddos atma programı varsa bildiğiniz linkini vermeniz tabi kendinizinse virüstotal ile değilse site linkini verin lütfen.

Birde beyler mesela bir siteye ddos attık geçiçide olsa engelledik falan filan diyelim sonra bunun cezası büyükmüş en iyi ihtimalle 1 yıl veya para cezası diyolar yani az araştırdım proxy diye bişi varmış mesela sahte kimlik oluşturulup o ip ve isimle ddos atılıyormuş bu nasıl oluyor ve proxy indirme liinki verebilirmisiniz.

Şimdiden herkeze çok teşekkür ederim.
Özellikle THT Yetkilileri (Yazılım ekibi,İstihbarat timi) yardımlarınızı bekliyorum. :RpS_unsure: :RpS_unsure: :RpS_unsure:

tatu007

Yeni üye
16 Tem 2007
12
0
DDOS programları ile siteye saldırı olmaz ki :D Sadece senin bilgisayarından attığı paketlerden dolayı yavaşlar ama o siteye etki etmez .. Sağlam bir Attack yapmak istiyorsan Saldırı makinesi alman gerekiyor . Proxy işinide VPN lar ile halledebilirsin ama dediğim gibi DDOS programlarının çoğu troll olduğu için işe yaramaz .

egemen1

Üye
22 Ağu 2016
178
0
Antalya
Nedense bu işlerden hiçbirşey anlamıyorum.
Ya şöyle anlayabileceğim şekilde anlatan olurmu acaba mesela youtube da site hackleme diyince görüyorum ıp bulup ıp yi programa yazıyor attack falan basınca site ping saldırısımı ne onun gibi bişey oluyor bu tarzda istiyorum işde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.