DDos Attacker

Ogulcan67

Yeni üye
4 May 2013
37
0
Arkadaşlar bir ddos attacker yaptım ama çalışmaya başlar başlamaz hata veriyor.
Kodları şunlar;
Timer;
Shell("ping"+(Textbox1.Text)+"-1"+"65000")

Saldır;
Timer1.Enabled = True
Msgbox ("Saldırı İşlemi Başlatıldı !")

Durdur;
Timer1.Enabled = False
Msgbox ("Saldırı Durduruldu")

me.close
Msgbox (Görüşmek Üzere):) [By Ogulcan]")

kodlar bunlar.
Hata ise şu;

A first chance exception of type 'System.IO.IOException' occurred in Microsoft.VisualBasic.dll

Additional information: İzin reddedildi.

If there is a handler for this exception, the program may be safely continued.

acaba neresi hatalı kodlarımın.

Ogulcan67

Yeni üye
4 May 2013
37
0
Abi bu dediğin olmadı ya şey ben bunu eğitim videosu izleyerek yaptım.Orada adam visual studio 8 kullanıyordu ben 11.0 kullanıyorum.Acaba o yüzden olabilirmi?

Ogulcan67

Yeni üye
4 May 2013
37
0
Arkadaşlar programı yaptım ama ekran her ping attığında titriyor.Birde ben bunun ping atmasını degilde gerçek ddos saldırısı yapmasını istiyorum.bana vb.10 shell komutunu yazarsanız sevinirim.

Anka Team1

Uzman üye
21 Şub 2016
1,556
0
İstanbul
Arkadaşlar bir ddos attacker yaptım ama çalışmaya başlar başlamaz hata veriyor.
Kodları şunlar;
Timer;
Shell("ping"+(Textbox1.Text)+"-1"+"65000")

Saldır;
Timer1.Enabled = True
Msgbox ("Saldırı İşlemi Başlatıldı !")

Durdur;
Timer1.Enabled = False
Msgbox ("Saldırı Durduruldu")

me.close
Msgbox (Görüşmek Üzere):) [By Ogulcan]")

kodlar bunlar.
Hata ise şu;

A first chance exception of type 'System.IO.IOException' occurred in Microsoft.VisualBasic.dll

Additional information: İzin reddedildi.

If there is a handler for this exception, the program may be safely continued.

acaba neresi hatalı kodlarımın.

kardeşim bu ping attack ama yinede eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.