DDos için sunucu alıyorum. Yardıma ihtiyacım var.

bartucank

Yeni üye
28 Nis 2014
47
0
Merhabalar,
Biz 30 TL ye centos 32 bit sunucu alıyoruz. Özellikleri şu şekildedir.:
SAbit Disk 30 GB
Aylık Trafik 110 GB
CPU 9900 MHz
Ram 1 GB
1 İp Adresi

Bu özellikler ile arkadaşıma güçlü saldırı yapabilirmiyim?
Hangi Scripti önerirsiniz. Bende Furkandos var. Birde niko var. İkisini de forumda bulduk
( Nikonun yararını görmedim)
Şimdi biz bunu sitelere vs. atmak için değil arkadaşımıza atmak için alıyoruz.
perl furkandos.pl ipadresi yazınca bu sunucu ile arkadaşı oyundan vs kaç dakika içinde düşürür yada pingini yükseltir.
Özelliklerde şu gereksiz şunu yükseltmen lazım gibi öneriler verirseniz beni memnun edersiniz :D :yaho1 Ayrıca ipadresin den sonra herhangibir port yazmama gerek varmı?

ozgurred

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
770
1
root
Kardeş gle bana sor sen oillegal işleri ilk başta aldıgımda engellemişlerdi makineyi tabi saldırı için alıyosan firmaya sor böyle bi hizmeti varmı yoksa makinen iptal olmuş ve ucuz almıssın ama sınırsız trafik olması lazım yoksa kendinden gider sınırsız trafik lazım ddos için kardeş

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Kardeşim Bu Özelliklerle birşey yapamazsın saldırı alcaksan pm at yardım ederim hatdı çok az bunun yani 1 güün vurursun diyer güün vurman imkansız özellikle server leri hiç bi şekilde düşüremezsin :)
en iyiisi botnet vb al veya bana ulaş firma adı vereyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.