Ddos İçin Zombi Nasıl Temin Edilir

herort

Yeni üye
8 Nis 2020
22
0
İyi günler arkadaşlar ben şimdi kali linux kullanıyorum tek başıma yapacağım ddos saldıralarının pek mantığı ve işlevi olmayacağını biliyorum zombi üsulü saldırırsam daha çok iş yapabilirm diye düşündüm var mı önereceğiniz zombi temin etme yöntemi veya bir programı falan şimdiden teşekkürler

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Onlara botnet deniyor. İnternette botnet'lere ulaşabilirsiniz. Kurbanları kendiniz kasmanız gereklidir. Bu arada satın alınabiliyor.

GhostRoot

Üye
26 Şub 2014
197
0
YouTube'a oyun, sosyal medya hile içerikleri atın. Cidden çok izlenme alıyorsunuz. Ben 3-4k izlenmeden aşağı almazdım.

Hocam en iyi ddos için botnet php tabanlı mı olur client tabanlı mı bir de ben yabancı bir site de sınırsız üyelikli crypter satan adamlar var runtime tanınmış kişiler 150 dolar a satıyorlar full fud sizce değer mi almaya videoalr falan var her antivirüs ü bypasslamışlar runtime startup a ekleniyor falan binderleme özelliği var baya hoşuma gitti 1 kez benden cıkıcak ama hep elimin altında böyle bir yazılım olması hoş olur diye düşünüyorum

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Hocam en iyi ddos için botnet php tabanlı mı olur client tabanlı mı

Açıkçası Server eğer kendiniz olursanız daha iyi bağlantı alırsınız, port sorununuz varsa Web üzerinden yapın.

yabancı bir site de sınırsız üyelikli crypter satan adamlar var runtime tanınmış kişiler 150 dolar a satıyorlar full fud sizce değer mi almaya

Ben olsam almazdım açıkçası. :D 150 dolar fazla...
Ben basitçe kodluyorum, crypter gerekirse basit bi' tane yapıyorum; imzalar yeni olduğu için sıkıntı olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.