Ddos programı ve kullanımı (çok güçlü)

MrDegas

Yeni üye
21 Haz 2020
11
0
Ddos nasıl atılır ve ddos programı indirme linki

DoSer Programı​
selam arkadaşlar şimdi size ddos programını gös tereceğim öncelikle türklere saldıramyın ve hiçbir sorumluluk bana veya
Turk Hack Team a ait değildir birde virüs total de virüslü çıktı zaten ddos programı virüs var der tabi ama size kalmış

resim
FoJw0D.jpg

link
https://dosya.co/al06h2g4r1ms/MrDegas.exe.html

virüs total tarama resmi=
YgALuz.jpg

temiz=
m8xESK.jpg

nasıl yapılır

programı açtıktan sonra kendinizi gizleyin örneğin vpn kullanın isteğe bağlı ve hedef sitenin url sini yapıştırın
sonra portu soruyo (80) yazın sonra (GET) yazın sonra (y) yazın sonra (5) sonra (120) sonra (250) sonra Hazırsan (Entere) bas diye basıyoruz ve başlıyoruz :sırıtan

iyi günler iyi hackler:mahcup:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
769
57
ғate
İncelendi // Temiz

İçerisinde Smart Assembly koruması var de4dot'a attıktan sonra kodları görebiliyoruz. Tüm bu şifreleme ve deobfuscate işlemlerinden dolayı virüs totel sonucu böyle çıkmış.

MrDegas

Yeni üye
21 Haz 2020
11
0
Kendi netine vuruyor sadece çöp yani.
kendi netine vurmamı ? :D
neyse herşey bir yana
arkadaşlar etkili bir şekilde çalışıyor linkler güncel zaten ayarlamarını da yükseltebilirsiniz zaten girmeden soruyo kaç saniyede bir göndereyim diye ayaayın bi kaç arkadaşanız olsun gerisi sizde :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Kendi netine vuruyor sadece çöp yani.

100% çöp değil. HTTP Request flood.. Multithread de yapmış yazan adam. Güzelce locklamış gereken değişkenleri de.. Fena değil. Çok eski bir kod olmalı, eleman hala çoktan deprecated olmuş olan TCPClient filan kullanmış.

Büyük ihtimalle yazan iyi bir programcıydı ama 2000'lerin ortalarında filan yazdı, o zaman bir siteyi tek cihaz olarak bu çökertiyordur zaten... O zamanlar sitelerin büyük çoğunluğu normal kullanıcı hızındaki internet bağlantısından yayınlanırdı.

Yani zamanı için iyi programmış.

MrDegas

Yeni üye
21 Haz 2020
11
0
100% çöp değil. HTTP Request flood.. Multithread de yapmış yazan adam. Güzelce locklamış gereken değişkenleri de.. Fena değil. Çok eski bir kod olmalı, eleman hala çoktan deprecated olmuş olan TCPClient filan kullanmış.

Büyük ihtimalle yazan iyi bir programcıydı ama 2000'lerin ortalarında filan yazdı, o zaman bir siteyi tek cihaz olarak bu çökertiyordur zaten... O zamanlar sitelerin büyük çoğunluğu normal kullanıcı hızındaki internet bağlantısından yayınlanırdı.

Yani zamanı için iyi programmış.

evet eski bir program şahsen ben bazen deniyorum güncel olmasa bile iş görür eline sağlık o kadar yazmışsın :mahcup:

DDOS mu ??
:D ddos ne araştır derim.
Ve ayrıca doser bile değil bu çok güçsüz.Cmd pinginden farkı yok.
cmd ping ten farkı yok :siritan3 :mahcup:
ayrıca bu doser değilse ne merak ettim o yüzden soruyorum

MrDegas

Yeni üye
21 Haz 2020
11
0
Could not send packet, server may be down. Hatası Neden Veriyor Acaba ?
gönderilemediyse bi cmd den ping atmayı dene yine gönderilmesse sıkıntı sunucudadır

Başlığa ddos yazmışsın.
ddos ne biliyorsundur inşallah.
Doser ama çok güçsüz.
zztri hocamında dediği gibi zamanında iyi bir yazılımmış ama şuanda çok güçsüz.
evet zamanına göre çok olmasada biraz güçsüz
başlığıda düzelltim :D :mahcup:

İsimsizbirbey

Yeni üye
13 May 2022
1
0
Ddos nasıl atılır ve ddos programı indirme linki

DoSer Programı​
selam arkadaşlar şimdi size ddos programını gös tereceğim öncelikle türklere saldıramyın ve hiçbir sorumluluk bana veya
Turk Hack Team a ait değildir birde virüs total de virüslü çıktı zaten ddos programı virüs var der tabi ama size kalmış

resim
FoJw0D.jpg

link
İndir Degas exe

virüs total tarama resmi=
YgALuz.jpg

temiz=
m8xESK.jpg

nasıl yapılır

programı açtıktan sonra kendinizi gizleyin örneğin vpn kullanın isteğe bağlı ve hedef sitenin url sini yapıştırın
sonra portu soruyo (80) yazın sonra (GET) yazın sonra (y) yazın sonra (5) sonra (120) sonra (250) sonra Hazırsan (Entere) bas diye basıyoruz ve başlıyoruz :sırıtan

iyi günler iyi hackler:mahcup

iyi gunler de bu dosya neyime yarayacak bi aciklamasi varmi??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.