Ddos saldırıda nasıl gizlenilir ?

13 Eki 2015
194
0
Merhaba arkadaşlar ddos ile rus sitelerine saldırmak istiyorum tek başıma. Belki işe yaramayacak ama ben yinede deneyip öğrenmek istiyorum. Ama aklıma takılan bir şey var; Ben bir siteye ddos atıyorum diyelim onlar beni bulabilir mi ? Eğer bulabilirlerse nasıl kendimi gizleyebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

13 Eki 2015
194
0
türk sitesine saldırmıyorsan gizlenmene gerek yok

Rus sitelerine saldırarak öğrenmeyi hedefliyorum. Yorum için teşekkürler.

gizleyemezsin kendini ama merak etme yaptıgın saldırıyı sallamayacakları için bisey olmaz :)

:RpS_biggrin: :RpS_biggrin: Yorum için teşekkürler.

İp gizleme programlari yahut, sanal bilgisayar ile yapabilirsiniz.

Sanal bilgisayar değilde ben pc'ye Tails OS yüklemeyi denedim ama kurulum ekranı gelmedi. Yorum için teşekkürler.

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ddos ile rus sitelerine saldırmak istiyorum tek başıma. Belki işe yaramayacak ama ben yinede deneyip öğrenmek istiyorum. Ama aklıma takılan bir şey var; Ben bir siteye ddos atıyorum diyelim onlar beni bulabilir mi ? Eğer bulabilirlerse nasıl kendimi gizleyebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

tek başına ama DDoS Attack :D :D :D çok komiik :D :D :D
DoS DEMELİYDİN .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.