ddos script hk

kinzu78

Üye
4 Tem 2015
158
0
selamun aleyküm arkadaslar önerebileceginiz ddos scripti varmi hammer torshammer pentmenu bunları denedim modem vurmakta pek işe yaramiyorlar sunuda belirtiyim site felan vurmucam sadece modem bilginiz ddos scripti varsa onerirseniz sevinirim teşekkürler

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Tabii işe yaramazlar. Dediklerinin hepsi web siteleri için özelleşmiştir. Senin UDP Flood, fraggle, smurf gibi saldırı yöntemlerine ihtiyacın var. Bunları arattır.

Bu arada, olabilecek en mükemmel UDP flood'u yazdığımı düşünüyorum, deli gibi optimize ettim, neticede verim 200% idi. Yani mesela ben 2mbits upload hızının tamamını kullandığımda, bana ait olan uzaktaki hedefin download hızının sadece 4mbits indiğini görüyordum. Şu anda çoğu modemin internet hizi 20/2, yani 20mbits download, 2mbits upload... Yani en az 5 kişi dalmazsanız indiremezsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.