Ddos yardim ve Tanisma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Conyali

Yeni üye
1 Mar 2012
28
0
Oncelikle herkeze selamlar,

Aranizda yeniyim pek forum da yazi yazmam, ama baya vakit harcarim forumda.
Burda sizlere sormak istedigim bir kac konu var ve de hazir baslik acmisken kendimide tanitiyim:) sonra flood cu olmuyalim:)

Ismim onemli degil:) memleket konya ama amsterdam da yasiyorum yas 17 ve hollanda kara kuvvetleri komtanliginda okuyorum(staj) nasip se bu sene son ve turkiye ye donup harp okuluna girecez. Turkcem pek iyi degildir kalvye de Turkce harflerde yok zaten, anlarsiniz diye umuyorum demek istediklerimi:)

Gelelim soruma, benim uzmanlik alanim daha cok truva atlari, RAT kulanma, keylogger.
Daha amatorum hack konularinda, yazilim dilide bilmiyorum. Sizlerden istegim bana DDOS ve site cokertme yollarini ogretme ve yardimci olmak. Eger bu konuda ciddi yardim edecekseniz ve bende ufaktan birseyler kaparsam ve aklimdaki site cokerse, benimde bi yardimim dokunur:)

-DDOS nedir?
-DDOS nasil yapilir?
-DDOS icin ne lazim?
-DDOS e-market siteleri cokertirmi?
-DDOS da kulanilan Worm(zombi) ler nasil elde edilir.

2. Konu
Bu facebook sayfalari ile alakali, bir kac tane pkk yandasi sayfa kapattim, bunu da adamlarla iletisime gecip arkdaslik kurup(admini yani) server postalayip pc sinden sifrelerini ogrenip girmekti. Bunun daha kolay ve hizli yontemi varmidir?

Umarim ne ogrenmek istedigimi aciklaya bilmisimdir. Sizlerden yardim bekliyorum umarum konu yanliz yerde degildir eger ogleyse simdiden ozur diliyor ve dogru yere aktarilmasini talep ediyorum.

Saygilar Sevgiler

|TurKs StrongLy|

Kıdemli Üye
26 Şub 2012
2,009
5
DDoS Demek ;

Bir Siteye Ping Atar Yani , Bir Siteye Binler , OnBinlerce Kişi Girerse Site Erişime Kapanır.Site Trafik Yoğunluğundan Dolayı. Bazı Programlar ve CMD Kullanarak Bu İşlemi Yapmanız Mümkündür.

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
7
-29. Galaksi
Ddos arkadaşlarında bahsettiği gibi siteyi yoğun bir trafik içinde bırakıp geçici bir süreliğine kullanım dışı bırakmaktır tabi saldırırken saldıran pc sayısı ve hedef sitenin sağlamlığı da dikkate alınmalıdır Ddos bir açık değildir buna da değinmek isterim.. Ddosta hedef siteye ping atarsınız bu kadar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.