Ddos Yiyorum Ne Yapmam Gerek

Dubs

Yeni üye
25 Haz 2016
47
0
25
Ben
Ddos Yiyorum Ne Yapmam Gerek Hiç Ddos Yememek İçin ?

İnternetim Yavaş Değil Ama Ddos Attıkları Zaman Yavaşlıyor .

Sizlerden Çözümlerinizi Bekliyorum Cansever İnsanlar :)

Lycris

Üye
30 Tem 2016
161
0
Tokyo
yaptım yine oluyor işte lütfen program varmı ddos önlemek için ıp değiştirmek için ?

Zaten sürekli ip değiştiren birşey arar isen bu sefer bağlantını kontrol edemezsin.
Modemi resetlersen ip değişir.
İP ni ele geçirmedikleri sürece birşey olmaz.
Kota veya kullandığın internet sunucularında bir sorun vardır.
hotspot kullanabilirsin ama ne kadar iyidir bilemem.

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
kardeş bak şimdi interneti kesiyorsun sonra bakıyorlarki ddos --- gidiyor sevinecekler ve ddosu durduracaklar eğer çok kötü birşey yaptıysan biraz daha uzun sürer sonra durdururlar hep aynı yöntemi yap ve birgün sıkılıcaklardır çabuk ddüşüyorsun diye

BaskakTurk

Yeni üye
5 Haz 2016
21
0
kardeşim ddos için internet paketleri var ama baya bi pahalı onun dışında ddos için bi makale okumuştum galiba skype hesabının aktif olması ddos atanlar için bir avantaj olduğunu biliyorum program değil ama bi nebzede olsa kurtarıyor sen gene bir araştır derim

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Ddos atmak istersen youtube da sıradan bilgisayar yazabilirsin

Birde eğer modemi resetledikten sonra hala yavaşa Botnet yemiş olabilirsin bi temizle bilgisayarı hala kötüyse wi-fi bağlananlara bak

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.