Donanım ddr2 anakart

bluekabus77

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
306
0
Yalova
herkese iyi akşamlar benim eski bi pc vardı ddr2 ram destekli sinirden kırmıştım ram soketlerini falan ama parçaları elimde ram ekran kartı harddiskler falan her neyse internette ddr2 anakart buldum 189 liraya 2. el 4gb ram işlmeci yanında bedava sizce almaya değermi biliyorum bu devırde ddr2 mı kaldı dıyeceksınız yenı pc almaya suanlık ımkanım yok guncel parça fiyatlarınıda bılmedıgım ıcın actım bu konuyu

ressan11

Yeni üye
3 Şub 2019
2
0
kaliyi kurman için en az 2 gb ram lazım ddr2 de olur ama parrot önerim 4 gb ddr2 core 2 duo 3.00 ghz işlemci 120 tlye rahat toplanabilir(eğer işi biliyorsan )

Turanhub

Üye
16 Eyl 2018
54
0
Kardeşim gigabyte p35 ds3l model ddr2 anakartım var 8gb ram intel q8200 işlemcisi var ilgini çekerse öm atabilirsin ramleri 2018 ağustosta aldım 0 sayılır daha

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.