Death Note Arkadaşım Öldü

Coopersman

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
724
0
İstanbul
Şimdi arkadaşlar okuyanlar bilir kitap ters ve en arka sayfasında yani en önde buraya adı yazılan 1 ay içinde ölür gibisinden birşey diyor

geçen sene kimya dersindeyiz hocamızda biraz değişik ( lise 2 ) neyse başladı bu okumaya bende takılıyorum öyle ders falan neyse hoca gördü bunu dedi gel bakim aldı kitabı adını falan sordu işte oda söyledi ben bu kitaba adını yazıyorum müdür yardımcısından al dedi çocuk durduramadan iş işten geçmişti biz dalga geçtik falan çocukta baya hayranıydı inanmıştı gerçekten öleceğine biz makaraya devam tabi :trl:trl

Gün geldi ve çocuk 18 gün sonra öldü o yüzden siz siz olun adınızı yazmayın :D

Dip Not : Tüm olaylar gerçekten oldu

--

Dibin Dibi Not : Ölmedi tek hayal gücü orası ama efsaneydi ölceksin falan owww :D

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,680
23
Ankara
seni küfürbaz haydoya havale ediyorum

Dibin dibinin 7kat dibi not arkadaşım aklıma geldi la

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.