Deauth Saldırısı Nasıl Kullanılır

Fladd

Yeni üye
27 Ağu 2023
49
12
Hocalarım Selamlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı Kutlarım Hocam Deauth saldırısı kişileştirilebilir mi? Yani Diyelim 5 kişi aynı internete bağlanıyoruz diyelim ve sadece kendim bu wifi kullanmak istiyorum diğer kişilere deauth saldırısı yapmak istiyorum nasıl yaparım

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
294
57
Hocalarım Selamlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı Kutlarım Hocam Deauth saldırısı kişileştirilebilir mi? Yani Diyelim 5 kişi aynı internete bağlanıyoruz diyelim ve sadece kendim bu wifi kullanmak istiyorum diğer kişilere deauth saldırısı yapmak istiyorum nasıl yaparım
bunun için aircrack-ng kullanabilirsiniz.

Kendi ağınız üzerinde tarama yaparak diğer cihazları bulabilir ve onları ağınızdan süreli ya da siz kapatana kadar ağdan uzaklaştırabilirsiniz. Eğer kali linux kullanmıyor ya da monitör mod destekleyen bir wifi kartınız elinizde bulunmuyorsa modem arayüzüne girip onları atabilir ya da ağdan engelleyebilirsiniz.

Fladd

Yeni üye
27 Ağu 2023
49
12
hocam
bunun için aircrack-ng kullanabilirsiniz.

Kendi ağınız üzerinde tarama yaparak diğer cihazları bulabilir ve onları ağınızdan süreli ya da siz kapatana kadar ağdan uzaklaştırabilirsiniz. Eğer kali linux kullanmıyor ya da monitör mod destekleyen bir wifi kartınız elinizde bulunmuyorsa modem arayüzüne girip onları atabilir ya da ağdan engelleyebilirsiniz.
hocam Deauth Saldırısın Kisaca Çoklu ve istediğim kişiye nasıl atarım Bütün wifi kullanıcılarına değilde sadece belli başlı kişilere

S

Sign

Ziyaretçi
Default Saldırısı, arp sayesinde gerçekleşir (arp = sen kimsin)
Sürekli sen kimsin diye istek atarsın pc yi meşgul eder modem bağlantısını kopartırsın.
Virüs programı tarafından arp saldırısı olarak tespit edilir ve popup olarak atak yapan aygıtın mac adresini gösterir ve şikayet doğrultusunda ters kelepçe kaçınılmaz hele gelebilir.
(Kişiye özel saldırı)​

Fladd

Yeni üye
27 Ağu 2023
49
12
Default Saldırısı, arp sayesinde gerçekleşir (arp = sen kimsin)
Sürekli sen kimsin diye istek atarsın pc yi meşgul eder modem bağlantısını kopartırsın.
Virüs programı tarafından arp saldırısı olarak tespit edilir ve popup olarak atak yapan aygıtın mac adresini gösterir ve şikayet doğrultusunda ters kelepçe kaçınılmaz hele gelebilir.
(Kişiye özel saldırı)​
Hocam ters kelepce yemek istemiyorum tsk 😅 sadece aireplay veya benzer deauth yapan uygulamalardan nasil coklu deauth atilir diye merak ettim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.