Debian Nedir yardım edebilecek varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QwertyGG137

Yeni üye
23 Eyl 2016
27
0
Debian Nedir yardım edebilecek varmı? Hiç bir yerde tam olarak ne olduğu yazmıyor Closed shell system için İngilizcem de pek yok anlatabilecek varsa yardım etsin şimdiden sağolun.:confused:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Linux kernel'ini, yani en temeldeki çekirdek yapısını kullanan ayrı bir işletim sistemi...

O da modadır, özellikle Kanadalı ne kadar arkadaşım varsa programcı, hepsi Debian kullanır.

QwertyGG137

Yeni üye
23 Eyl 2016
27
0
Linux kernel'ini, yani en temeldeki çekirdek yapısını kullanan ayrı bir işletim sistemi...

O da modadır, özellikle Kanadalı ne kadar arkadaşım varsa programcı, hepsi Debian kullanır.

Modadan uzak durmayı severim. :D debian`a benzeyen başka bir program varmı?
Closed shell system`e debian`dan başka bir şekilde girilebilir mi? Bunuda ardan çıkarıyım. :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Closed Shell System, .clos uzantılı siteler...

Mesela diyelim, ben google docs'ta bir doküman yazdım, erişimi de sana verdim. Sadece sen bağlanabilirsin değil mi? OLEY. Bir çeşit closed shell system kurdum!

VPN arkasındaki intranetten başka bir şey değillerdir. Bildiğin anam babam windows google chrome ile bağlanırsın. Davetiyeyi almak önemli..

Haa içlerinde ne var... Pislik.. Salla gitsin.

QwertyGG137

Yeni üye
23 Eyl 2016
27
0
Closed Shell System, .clos uzantılı siteler...

Mesela diyelim, ben google docs'ta bir doküman yazdım, erişimi de sana verdim. Sadece sen bağlanabilirsin değil mi? OLEY. Bir çeşit closed shell system kurdum!

VPN arkasındaki intranetten başka bir şey değillerdir. Bildiğin anam babam windows google chrome ile bağlanırsın. Davetiyeyi almak önemli..

Haa içlerinde ne var... Pislik.. Salla gitsin.

Haklısın hocam ama bn pislik aramıyorum ben daha çok bilgi arıyorum:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.