DEDE Browser [İlk Deneyim]

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Programın Adı: DEDE Browser
Programın Sürümü: v1.0
Programın Yapımı: Microsoft Visual Basic 2010 Express
Programın Kaynağı: SeloDEDE

Programın Açıklaması: Küçük ve acemi web tarayıcısı.

Programdan Ekran Görüntüsü:

Programın İndirme Linki : MediaFire - Tıkla
Programın Virüs Taramaları : Virüs bulundu.Ama ben hiçbir şekilde zarar verecek birşey yapmadım.Virüsler bana göre zararsızdır.
VirüsTotal - Tıkla
Jotti - Tıkla

NOT : İlk deneyimimdir.Yorumlarınızı ona göre atmanızı rica ediyorum.

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
İlke Göre Başarılı Resimleri PNG Yap :)
PNG yaparak değişiklik ne olacak? / Teşekkür ederim yorumun için.

Grafikleri geliştir özellikleri geliştir başarılar
Grafik konusunda ve özellik konusunda çok kötüyüm biliyorum ama yardımcı olacak birileri olur belki.Teşekkür ederim yorumun için.

Ellerine sağlık kendini geliştirmen dileğimle .
İnşallah geliştiririm zamanla.Teşekkür ederim yorumun için.

WhisPer*

Uzman üye
20 Nis 2013
1,881
1
Balıkesir
iyi olmuş. gene iyi sayılır ben ilk webbrowserimi yaptıgım zaman sadece butonlar ve bir text vardı hiç grafik yoktu

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
iyi olmuş. gene iyi sayılır ben ilk webbrowserimi yaptıgım zaman sadece butonlar ve bir text vardı hiç grafik yoktu
Bende öyle basit bir şey yapacaktım fakat düşündüm biraz değiştireyim dedim.İnternette ve forumda araştırdım.Buldum yeni yeni işe yarar şeyler çıkarmayı düşünüyorum.Tabii ki birileri bana el atar ise. :)

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Güzel olmus bende Tv programıyla başlamıştım :D ama buraya atmak nedense kısmet olmadı eğer bulursam atarım buraya artık görürsünüz grafigi arka plan yeşil üste kanal butonları wardı :D çok iyi hatırlıyorum şekil vermiştim bide butonlara birni sağa digerini sola tekini ortalamıştım öyle öyle :D

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Birkaç yorum aldıktan sonra sürümü değiştireceğim yani araştırıyorum şuan yeni sürüm gelicek.Bide grafik konusunda yardımcı olacak biri varmı?

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Güzel olmus bende Tv programıyla başlamıştım :D ama buraya atmak nedense kısmet olmadı eğer bulursam atarım buraya artık görürsünüz grafigi arka plan yeşil üste kanal butonları wardı :D çok iyi hatırlıyorum şekil vermiştim bide butonlara birni sağa digerini sola tekini ortalamıştım öyle öyle :D

Güzel bende ne yapacağımı bilmiyorum şimdi bu DEDE Browser'ın yeni sürümü çıkarıyım.Öğrendiğim şeyler programa katacağım araştırıyorum bittiğinde programa başlıyacağım.Teşekkürler yorum için.

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Güzel bende ne yapacağımı bilmiyorum şimdi bu DEDE Browser'ın yeni sürümü çıkarıyım.Öğrendiğim şeyler programa katacağım araştırıyorum bittiğinde programa başlıyacağım.Teşekkürler yorum için.

Aynen geliştir ben logger yapmıştım ama log tutmuyodu çok özelligide vardı Loggerin ama proje gitti :D

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
Diğer Arkadaşlarında Dediği Gibi ilk İçin Başarılı.
Ama Sana Tavsiyem.
bundan Sonra Yaptığın Programlarıda Bu Programda Tıklanacak Command Buton ile Çağır.
Mesela İndex Çalıcı Yap Ve Bu Programın Üstüne Bir Buton Ekle Ve O Butona Tıklayınca İndex Çalıcı Kodları Görüntülesin.
Yani Programa Bir Form Daha Ekle visible sini False Yap Butonun koduna da Şunu yaz
Form2.visible = true
bu tona basın ca Form2 Ekrana Gelecek Vede Form İkiyede İndex Çalıcı Kodlarını Direk text box yazdırmak üzere eklersen daha iyi olur.

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Diğer Arkadaşlarında Dediği Gibi ilk İçin Başarılı.
Ama Sana Tavsiyem.
bundan Sonra Yaptığın Programlarıda Bu Programda Tıklanacak Command Buton ile Çağır.
Mesela İndex Çalıcı Yap Ve Bu Programın Üstüne Bir Buton Ekle Ve O Butona Tıklayınca İndex Çalıcı Kodları Görüntülesin.
Yani Programa Bir Form Daha Ekle visible sini False Yap Butonun koduna da Şunu yaz
Form2.visible = true
bu tona basın ca Form2 Ekrana Gelecek Vede Form İkiyede İndex Çalıcı Kodlarını Direk text box yazdırmak üzere eklersen daha iyi olur.

Şuanda meşgulum boş olunca devam ederim.Ama bunu v1.1 konusuna yazsan iyiydi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.