Deeb Web’de Hacklenmek

DalqaTR

Yeni üye
8 Nis 2020
0
0
Örneğin Deeb Web’de Yasa dışı Yapan Bir Arkadaşımız Var ve İp Adresi İyi bir Hacker Tarafından Bulunursa Başına En Kötü Hangi senaryolar gelebilir ?
(Bilgi amaçlı)

alakazam0

Yeni üye
5 Nis 2020
4
0
Tor browser mozilla firefox tabanlıdır ve mozillada bundan önce uzaktan kod yürütme "RCE" açıkları çıkmıştı ben uzun zamandır deep webde araştırmalar gerçekleştiriyorum ve henüz hacklendiğime dair kayda değer bir kanıt bulamadım. Yani sözüm şu ki hacklenme ihtimali google da bile vardır. Sana tavsiyem deep webe sanal makineden girmen

mert_cn31

Yeni üye
1 Nis 2020
19
0
deerp weeb le bende ilgileniyorum hani başıma gelmedi hack fln ama sanal makinayla gir bide vpn aç bide üstüne tor dan gir ip adresini sektirirsin baya öyle bulamaz kimse

Saul Goodman

Yeni üye
3 Ocak 2020
50
0
1)Bir suç işlenip onun IP adresi üzerinden yapılmış gibi gösterilebilir.
Bu işlediği suça göre değişir mesela bir çocuk ***** sitesini ihbar edip IP adresini bu kişi üzerinden gösterirse açabileceği en büyük belalardan biridir.

2)Gerçek hayata yönelik şeyler olabilir yaptığı işe bağlı olarak başına her şey gelebilir (kiralık katil tutulabilir, tor browser üzerinde bir sürü kiralık katil sitesi var)

Aklıma gelenler bu kadar ama IP adresinizi saklamak için yani iyi bir şekilde anonim olmak için birkaç şey söyleleyim:

Mac adresini değiştirmelisin
dns ini temizlemelisin
tails veya whonix adlı işletim sistemlerini kullanabilirsin
Nord vpn kullanabilirsin seni üst düzey bir anonimlik seviyesine ulaştırır(ücretli) ücretsiz olarak vpnbook kullanabilirsin

Nord vpnsiz .onion uzantılı sitelere (deep web) girmemeni öneririm.

Yukarıdakileri anonimlik metodlarının videoları youtube da mevcut oradan faydalanabilirsin.

alakazam0

Yeni üye
5 Nis 2020
4
0
VPN Kullanmaya lüzum yok. Tor ağı zaten anonim bir ağdır sizi siteyle bağlantı kurduğunuz esnada birçok "köprü" den geçirir. Alabileceğiniz en iyi önlem sanal makineden linux üzerinden giriş yapmak.

Son düzenleme:

Saul Goodman

Yeni üye
3 Ocak 2020
50
0
VPN Kullanmaya lüzum yok. Tor ağı zaten anonim bir ağdır sizi siteyle bağlantı kurduğunuz esnada birçok "köprü" den geçirir. Alabileceğiniz en iyi önlem sanal makineden linux üzerinden giriş yapmak.

Yİne de bulunabilir bu yüzden Onion Over Vpn vardır buda piyasada sadece Nord vpn de bulunur

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
tor kulanıyorsun egm bıle senı zor bulur dnd webde yazana göre teorikte eni bulabılır ama pratıkte bulamazmıs

zaten tordasın anonımlık uzerıneyapılmıs bır browserdan senı nasıl bulsunlar

hele ust duzey bıle olsa neredeyse bulması ımkansız

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
212
ARS3F
Yaklanırsan bi kere yaklanırsın bide yakalandıktan sonra bu işi bırakan çok kişi biliyorum benim yakın arkadaşlarımdan biri (çocuk ayyıldız tim üst ekibindeydi) Deep web te silah sitesinde iken babasına mesaj geliyor teröre yardım ve destekten adınıza dava açılmıştır çocuk üstlerini arayıp bi şekilde hallediyor ama çocuğun evine polis geliyor bu anlattıklarım gerçek ve evine polis gelen bikaç arkadaşım daha var yani vpn bile yetersiz kalabiliyor yeri geldiğinde onun için en iyisini kullanmalısın Forumumuz ve moderatörlerimiz Nord u öneriyor kullanıp kullanmamak senin bileceğin iş nelere girdiğine bağlı tavsiyem ne olursa olsun doğru yoldan ayrılmaman Kolay gelsin (bu yazımdan dolayı bırakma deep web i herkesin başına gelmiyor) :D

Son düzenleme:

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Yaklanırsan bi kere yaklanırsın bide yakalandıktan sonra bu işi bırakan çok kişi biliyorum benim yakın arkadaşlarımdan biri (çocuk ayyıldız tim üst ekibindeydi) Deep web te silah sitesinde iken babasına mesaj geliyor teröre yardım ve destekten adınıza dava açılmıştır çocuk üstlerini arayıp bi şekilde hallediyor ama çocuğun evine polis geliyor bu anlattıklarım gerçek ve evine polis gelen bikaç arkadaşım daha var yani vpn bile yetersiz kalabiliyor yeri geldiğinde onun için en iyisini kullanmalısın Forumumuz ve moderatörlerimiz Nord u öneriyor kullanıp kullanmamak senin bileceğin iş nelere girdiğine bağlı tavsiyem ne olursa olsun doğru yoldan ayrılmaman Kolay gelsin (bu yazımdan dolayı bırakma deep web i herkesin başına gelmiyor) :D

normal internete iz bıraktıysa bulunabılır veya sıte egm nın olabılır ama sen sen ol ıllgeale bulasma ben hep llegalde uzak durmaya calıstım

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ

Güzel yalan ama 8-/10 puanlamam böyle biraz daha inandırıcı yazdır.Hayatımda hiç bu kadar gülmedim :trl

Abi neden hackleceksiniz ? Adamın işi yok sizi mi hackleyecek TOR üstünde ip kavramı yoktur.Sürekli değişen birşey hangisinin sabit olduğunu nerden bilecek ki şifreli ip ler bunlar.Adınızada hiçbirşey açılmaz Üstünüze de suç kalmaz.Bu hikayeler tamamen asılsızdır.Yukardaki maddeler halinde yazılan metinde boş Metin inanmayın .

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
Eğer hacker deep web'dense pek bir şey olmaz en fazla bedava yasadışı madde talep eder ama white hat falansa ip'i direkt olarak polise teslim eder. Daha doğrusu eğer ip benim elime geçseydi böyle yapardım çünkü bence doğrusu bu... Bir senaryo daha vereyim: Zamanında aralarında kötü bir olay yaşanmışsa ip üzerinden ya suç işleyip polise verir ya da deep web'de numarayı dağıtır...

İyi forumlar... :)

kofi71

Katılımcı Üye
29 Nis 2013
332
0
ABD/TURKEY
Hocam bu imkansız. :D Çoğu kişi o sitelere merak amacıyla illaki girmiştir, yani arkadaşın başka şeylere bulaşmıştır sonradan o olaydan yakalanmıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.