deeb web girme

nhals

Yeni üye
1 Tem 2013
43
0
Son düzenleme:

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
deep web saglıklı olmayan bır yer gırılmesını kesınlıkle onermem cunku ben gırdım :D 1. kademeden yukarı hıc cıkmadım cıkmamda
hee sanane bnm keyfım degılmı ıstedıgımı yaparım dıosanız sıze barı yakalanmamanız ıcın guvenlık onerılerımı kayıdeye almanızı ıstemekden baska elımden gelen bısey gelmez

1.tor un geo sunu cevrım dısı yapın geo yerınızı 1 2 m sapma ıle 2. kişilere verır buda kotu olur
2.tor un flash ozellıgını kapatın
3.tor un guncel surumunu ındırı ve kesınlıkle sıtesınden ındırın
4.ıyı bır vpn kullanın
5.dosya bılgısayarınıza sakın ındırmeyın hee gene sanane dersen sakın ustune basıp delete deyıp sılmeye kalkmayın dosya sılen programlarla sılın
6.wıfı (kablosuz) yolla sakın gırmeyın kablolu ınternet daha guvenlı
7.lınux (acık kodlu ısletım sıstemlerı ) ıle bırıyle gırın
8.lısanslı bır antı nız fırewale ınız olsun (serıal yoluyla lısanslamayın paraya kıyın) :)

isvecli kavgam

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,347
0
ben girdim pek bisi bulamadim ciktim sikici made saticilari, calinti iphone satanlar vs vs daha kötu seylerde var ama ben okadarini bulabildim sonra sikildim ciktim zaten

tor browser indir gir bak sonra cik bi sey yok da biri sorarsa nasil bi yer diye anlatacak bi seyin olur :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.