Deep freez şifremi unuttum

Mulfucer

Üye
15 May 2016
213
0
Sanırım DeepFreeze dosyalarını silip ardından C:\Windows\System32\drivers bölümü içerisinde DeepFrz.sys olan dosyayı silerek yapabilirsin. Bu DeepFrz.sys sistem başlarken başlatılmasını sağlar işte bu yüzden Windows'u güvenli modda başlatsanız bile Deep Freeze açık olarak geliyor bu drivers'ta dosyası olduğu için.

Dediğim doğru olmayabilir ama istersen bir dene. Ben 2012'de Deep Freeze şifre kırma yazarak bir program bulmuştum ve kırmıştım.

DÜZENLEME: Aşağıdaki videodaki program ile yapmıştım ben istersen sende bir dene olur belki.
DÜZENLEME 2: Programın çalışıp çalışmayacağından emin değilim çünkü o zamanlardaki Deep Freeze sürümüm başkaydı.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ybw8mxhxgEI[/ame]

Son düzenleme:

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Dostum zaten pc o yüzden bozuldu deepfrz.sys ve diğer dosyalarını linux üzerinden sildiğim için belki eksik silme yapmış olabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.