deep freze yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizruhu

Üye
27 Kas 2010
155
1
Sa arkadaşlar hemen konuya geçiyorum!!
Deep freze yükleyeceğim ama önceki yüklediklerimi kaldıramadım suan pc yeni formatlı
sizden ricam 1 şifte ile deep freze devre dışı bırakmasını göstermeniz ve programın en verimli sürümünün linkini vermenizdir tşklerimi sunarım şimdiden

M

mugair

Ziyaretçi
DeepFreeze İçin Pc Reset Yani Siyah Ekran çıkmadan önce (Delete) Butonuna basarak Bios ayarlarından sistem saatini yada tarihini 1 yıl geriye alın deepfreeze otomatik devre dışı kaldığını görüceksiniz

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
DeepFreeze İçin Pc Reset Yani Siyah Ekran çıkmadan önce (Delete) Butonuna basarak Bios ayarlarından sistem saatini yada tarihini 1 yıl geriye alın deepfreeze otomatik devre dışı kaldığını görüceksiniz

Dediğiniz sadece program Trial - Deneme Süreli ise işe yarayacaktır, Full sürümse eğer Deep, yöntem işe yaramaz. Arkadaşım öncelikle kurmuş olduğun Deep Freeze sürümünü yazar mısın ...

denizruhu

Üye
27 Kas 2010
155
1
Dostum, link vermekte ne var, tabiki en son sürümünü öneriyorum ama öncesinde şuan yüklediğiniz Deep Freeze sürümünü yazın, kaldırmanıza yardım edelim, gerisi kolay ...
hayır suan deep freze yüklü deil son sürümünü indiriyorum

deep freze standart indirdim ne ypmam gerekiyor https://tik.lat/lsw4j burdan indirdim 1 bakın isterseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.