deep frezee hakkında yardım lütfen acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antep1986

Yeni üye
29 Haz 2010
38
0
arkadaşlar deep freze diye bi program var bugün ögrendim pc oldugunu ve ne işe yaradıgını kısaca hard disk kitleme siymiş
bende unustllar die bi program indirip ve deep frezee kaldırdım hiç bir kalıntı kalmayacak şekilde meger programın kendi unistalleri den silmeden olmuyomuş. tekrar indirip yapam dedim ancak halen pc de oldugu için 2 ci kurulumu engelliyo
pc taratıyyorum ama bi türlü bulamıyorum yardım edin lütfen sabahtan beridir ugraşıyorum kolay gelsin :(

Pakyürek™

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
921
0
Arkadasım denetim masası ekle kaldırdan kaldırsana ben kafelere keyloger aterken ordan kaldırıp atıyorum hiçte bir sorun cıkmıyor olmadı remove setup unu bul :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.