'Deep Frezee' Kaldıramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Arkadaşlar ben bilgisayarıma 'Deep Frezee' yükledim fakat 'Ne Kısayol, Ne De Buton'a tıklayarak açabildim. Ben 'D Sürücüsü'nü koruma altına almıştım, ve şuan o diske müdahele edemiyorum. 'Deep Frezee Kaldırma Programları'nıdenedim olmadı.

Not: Açılışta parola koymamı istemişti bende koydum, şuan etkin olduğundan dolayı da kaldırlamıyor olabilir.

- Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden 'Teşekkürler'...

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
icon un üstüne gel bir kere tıkla ve cntrl alt shift basılı tutarak f6 ya tıkla. panel açılacak o zaman, eğer şifre koyduysan şifreni gir ve evet de. açılacak ve bot thawed de. pc yeniden başlattığında deep freeze kapalı durumda olacaktır. yeniden açmak için aynı işlemleri yapacaksın.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Eger saatın orda deep freezın sımgesı varsa ordakı ayarladan boot tweadı secıp yenıden baslat daha sonra kurulum set upundan kaldırma ununstaller ıle kaldırabılırsın ama ıkon falan gozukmuyorsa deep freezın tek çaresı bıostan tarıhı gerı almak ve ıkonun gelmesını saglamak baskada çözumu yok onun dıger antı deep freeze kaldırma proları falan fayda etmez ona

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Anti Deep-Freeze Kullan Ve Kurduğun .exe den kaldır

icon un üstüne gel bir kere tıkla ve cntrl alt shift basılı tutarak f6 ya tıkla. panel açılacak o zaman, eğer şifre koyduysan şifreni gir ve evet de. açılacak ve bot thawed de. pc yeniden başlattığında deep freeze kapalı durumda olacaktır. yeniden açmak için aynı işlemleri yapacaksın.

Olmuyor arkadaşlar denedim. Yinede sağolun...

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Eger saatın orda deep freezın sımgesı varsa ordakı ayarladan boot tweadı secıp yenıden baslat daha sonra kurulum set upundan kaldırma ununstaller ıle kaldırabılırsın ama ıkon falan gozukmuyorsa deep freezın tek çaresı bıostan tarıhı gerı almak ve ıkonun gelmesını saglamak baskada çözumu yok onun dıger antı deep freeze kaldırma proları falan fayda etmez ona

İlk önce reddetmeyip mesajımı cevapladığınız için 'Teşekkürler'. 'Buton' var, tıklıyorum fakat açılmıyor 'DeepFrezee'. Bu durumda 'Tarihi Geri Almak' işe yaramaz umarım. Başka tavsiyelerin var mıdır, ne yapmalıyım..?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
İlk önce reddetmeyip mesajımı cevapladığınız için 'Teşekkürler'. 'Buton' var, tıklıyorum fakat açılmıyor 'DeepFrezee'. Bu durumda 'Tarihi Geri Almak' işe yaramaz umarım. Başka tavsiyelerin var mıdır, ne yapmalıyım..?

Deep ıconuna normal mause ıle tıklama ıle acılmaz zaten shıft tusuna basılı olarak tıkllayacaksın ona

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.