Çözüldü Deep Web 5. Katmana Nasıl Çıkılır

akad12

Yeni üye
5 May 2020
9
0
Merhabalar Sayın Arkadaşlar benim sorum şu olucak kaç saattir uğraşıyorum bir türlü ''Deep Web''4.katta takılı kaldım yukarı 5.e çıkamıyorum şuan uğraşıyorum gene çıkamadım..eksik bişiyler var ama çözemedim yardımcı olursanız sivinirim hayırlı günler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
Cevap: Deep Web Yardım

Hocam bahsettiğiniz gibi bir seviye sistemi yok fakat 5. Katmana çıkmak istiyorsanız o katmanın yaratıcısı olan caravan phantom dan erişim isteyebilirsiniz...

Saul Goodman

Yeni üye
3 Ocak 2020
50
0
Cevap: Deep Web Yardım

lll.rdos gibi ağlara erişmek için özel izinlere ve routerlara ihtiyacınız var bu da deep web in sözde 3. ve 4. katmanını oluşturuyor eğer rdos ya da lll gibi ağlara erişebildiyseniz zaten bulunabileceğiniz en üst yerlerdesiniz daha ilerisini normal bir bilgisayardan yapmanız zor.

akad12

Yeni üye
5 May 2020
9
0
Aynen söylediğiniz gibi 4.katmanın yani (charter web) 1.ci olan TOR ile ek bişeye gerek yok o kesin...ama 2.ci de dediğiniz gibi özel erişim seviyesi saten onada başka yöntemle girilmesi gerekiyor onunda ilerisi yok ondada routerlara ihtiyaç var ki onunla birlikte quantum ve ileri düzey sistem gerekiyor oda açıklanmış oldu teşekkürler..

Gönderdiğin adrestekini biliyorum,ondan ziyade yazmıştım saten genede sağolasın ha belki demir daha iyi olabilir...:trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.