Deep Web 5.Seviye

QBleisy

Katılımcı Üye
4 Eki 2015
364
2
S.a Arkadaşlar Öncelikle Deep web de 5 e çıkmak için bilirsinizki chaos vpn gerekir. Onu Kurdum sayılır bana bu konuda yardım edecek yada bnle birlikte yardımlaşarak gidecek olan varsa yoruma yada özel mesajdan skype yada face adresini versin.

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
İlk Uçakla Gidelim :D Şaka Bi Yana Dostum Ben Deepweb Hakkında Çok Şey Araştırdım 2 Yıldır Falan Ama Daha Dün Gece İlk Defa Deepweb Sitelerine Giriş Yaptım Umarım Güzel Yerlere Gelirsin

Massively

Üye
1 Ocak 2016
199
0
Gerçekten inandın mı 5. seviyeye gidebileceğine :D Aklıma gelmişken sorayım kaç xp kaldı geçmene :D Kardeş o dediğin 5. seviye'ye VPN ile falan giremezsin. ChaosVPN bir çok ağı barındıran bir VPN'dir ve doğru bazı yerlere erişimini sağlar fakat o internette anlatılan içinde bayağı önemli bilgiler bulunan sitelere veya bölümlere o kısmın owneri yani sahibinin izni olmadan giremezsin. Peki, owneri nasıl bulurum dersen biraz zor kardeş :D Tabi uğraşırsan belkide bulursunda, izin olmadan hiç bir şekilde giremezsin .. Umarım faydalı olmuştur. :)

6 Şub 2015
134
0
benim bilgisayarın ramı kaldırmıyodu 4 tane flashı reavy boost yaptım öyle 4 . üncü seviyeye girdim

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
S.a Arkadaşlar Öncelikle Deep web de 5 e çıkmak için bilirsinizki chaos vpn gerekir. Onu Kurdum sayılır bana bu konuda yardım edecek yada bnle birlikte yardımlaşarak gidecek olan varsa yoruma yada özel mesajdan skype yada face adresini versin.
5. sv deki internetle felan alakan kalmiyormus sadece ozel kisilere sunulan bir sistem ile ve eletrikle giriliyormus ! vpn mpn degil :)

ahmetbslk

Uzman üye
20 Tem 2013
1,235
0
Sakarya
yalnız forumda o kadar takılıyorum hiç bir konuya mesaj atmadım.
bu konuya mesaj atma isteği duydum.
Bırakın bu işleri. Kolpalamayı dikkat çekmeyi bırakın.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
1. si hangi seviyede oldugunuzu nereden anlayacaksiniz ?
2. si o sevilerin linki nereden bulacaksiniz ?
3.su 5 sv nin internet ile alakainin olmadini ecilmis kisilre sunulan ve elektrikle girildigini duymustum yani herkeste olmayan ozel cihazlarla

17 Ocak 2016
207
0
127.0.0.1
Gerçekten inandın mı 5. seviyeye gidebileceğine :D Aklıma gelmişken sorayım kaç xp kaldı geçmene :D Kardeş o dediğin 5. seviye'ye VPN ile falan giremezsin. ChaosVPN bir çok ağı barındıran bir VPN'dir ve doğru bazı yerlere erişimini sağlar fakat o internette anlatılan içinde bayağı önemli bilgiler bulunan sitelere veya bölümlere o kısmın owneri yani sahibinin izni olmadan giremezsin. Peki, owneri nasıl bulurum dersen biraz zor kardeş :D Tabi uğraşırsan belkide bulursunda, izin olmadan hiç bir şekilde giremezsin .. Umarım faydalı olmuştur. :)

:D Minecraft Oyuncusu is detected :trl

Bonfire

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
692
0
İstanbul
parayla diye biliyordum
18Ku.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.