Deep web en üst seviye yani büyük patronun olduğu söylenen koltukta deccal oturuyor olabilir!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memoly54

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
320
0
Amsterdam
uzun zamandır deep web makaleler filan okuyorum benim teorim şu ; İnsanlar deep web'i gözlerinde çok büyüttüler oysaki bu internet üzerinden salgın gibi deepweb haberleri yayılmadan önce deepweb bomboştu insanlar merak ettiler oo uuu girdiler çıktılar hala giriyorlar cıkıyorlar araştırıyorlar paylaşıyorlar bu hızla devam ediyor. Demek istediğim dünyanın sonunu deep web değil insanların merakı getiriyor.

TunahanSemiz

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
304
0
THT
Sizin Kafa Gitmiş Dostum Kimi Kıyamet Kopacak Derler Ya Daha Bazıları Deccal Ney ya Diyolarken Dünyayı Yöneten Omu Diyorsanız Güle Güle Dostum.Basit Bir Bilmece Oyununa Takılmış Kalmışsınız Siz bu İşi Baya Takmışsınız

seloboy2

Yeni üye
22 Tem 2009
29
0
Kırklareli
arkadaşlar aslında 9 seviye var :) 9. seviyedeki bilgiler şu anda benim gardolabın içindeki 40gb boyutu olan samsung hard diskimin içinde :) ona şu anda hiç kimse ulaşamaz bunu garanti edebilirim :)

istediğiniz kadar uğraşın 9. seviyeye ulaşamayacaksınız çünkü harddiski alemünyum folyoya sardım sonrada üstüne elbise falan geçirdim sonrada gizli bölmeye koydum.

edit;
inanmayın
şaka
yaptım

amed212121

Yeni üye
28 Eyl 2012
28
0
Arkadaşlar ben kısaca şöyle açıklayım deepweb çokta abartılacak şey değil sadece insanları kötüye meyil etmelerini engellenmesi bakımından oluşmuş bir sitelerin topluluğudur.Zaten normal hayatta karşılaştığınız şeyler var burda abi çok mu abartılı geliyor size anlamıyorum örneğin seri katil tutabiliyormuşuz olum zaten git bi taksim e arasokaklara gir oralarda da bu işelre bulaşacak tonla insan bulursun heryerde var bu insanlar yok adam uyuşturucu nasıl yapılır onu gösteriyormuş ee tamam devletler bu sitelere izin vermiyorki sağlık lı nesil yetişsin Git bir sokağa in oralarda tonla uyuşturuc bağımlısıve az çok yağımını anlarsın bunlar abartılı değilki her gün kaç kişi cinayetten uyuşturucudan ölüyor bunlar çokmu abartılı geliyor size eğer öyleyse az inip sokaklara bakın adam orda ölüye tecavüz ediyormuş öyle şerefsiz insan sanki türkiyede yokmu kesin vardır Allah hepsinin hakkını verecek İnternette insanların ahlakını bozmamaları için yasaklanmış tüm sitelere deepweb denir dikkatli baksanıza örneğin bir operasyon oluyor genelikle br hacker girip polis okulunun bilgisayarına sızıyor ordaki bilgileri internete sızdırıyor devletler yassaklayınca oldu sana deepweb bu görüntülerin kayıt altına alınmasını zaten devlet istiyor çünkü delil niteliği taşır çok mu abess ülkede binlerce insan ölmedimi ankarada patlama oldu bunu deepwebte sadece +18 iğrenç fotoğraflarını görürsünüz yani o kadar abartmayın seviye sistemini bazı arkadaşlar demiş zaten 8. seviye kendi kendinemi oluştu yani mantıklı olan o Sizce orada devlet bilgileri olsa bütün devletler deepweb te bulunmazlarmıydı kesinlikle herdevlet milyonlarca dolar harcayıp bu sistemdeki gelebileceği en son seviyeye kadar geleceklerdi o japon hacker mı neymiş Çok saçma madem kimse o seviyeye gelmedi japon olduğunu nerden biliyorsunuz bence bunlar abartılarak anlatılıyor ve sadece insanların merakını cezbediyor adamlarda merak edip giriyor ve bakıyorki iğrenç bişey .ölümsüzlükmüş yok ışınlanmaymış arkadaşlar şunu unutmayın dünyadaki en önemli araştırmaları her zaman devletler yapar yada devlet yardımıyla özel gizli şirketler.sen bilim adamı olsan ışınlanmaayı bulsan yada ölümsüzlüğü bulsan ilk kendi üstünde kullanırsın 8.seviyeye gelecek mübareğimi bekleyecen :D ben ölümsüzlüğü bulsam kimseye söylemem :D Ne kadar aşağılara inersen o kadar iğrenç şeylerle karşılaşırsın.Amerika bomba attı hiroşimada binlerce insanı öldürdü bunun gizli belgelerini öğrenince 7. seviyemi oldun yani orda olan herşey sokakta gerçek hayatta var sadece insanlar özensin diye abartılıyor şimdide decal teorisi çıktı arkadaşa saygım sonsuz sadece kendi teorisini sunmuş ben şöyle diyim abi Neyin peşindesiniz deccal gelince sence internetlemi uğraşacak deccal gelince tüm dünya tanıyacak bu kokuşmuş sitelerde yalnızca pis şeyleri ateiszm satanizim zerdüştlük gibi bağımlılar katiller gibi şeyler çok abartmamak lazım bir gün bir hapishane görürsen anla içinde tonla katil var hatta aklına gelmeyecek suçlular var çok ta ilgi çekmior ama bu deep web yasak olduğu için çok ilgi çekiyor diyorlarki 7-8.seviyeye gelenleri öldürüyorlarmış sen nereden biliyonki kardeşim kim öldürdü de sana haberi geldi yoksa bu haberide yalan olan deepweb den mi duydun kaçığın biri söylemiştir kimde kanıt var ki.. tavsiye yada farklı teorilere yada bu deepweb i arayanlar ö.m den istek atıp konuşabiliriz çok abartmayalım bence
Herkese önerim şu deep web ten felan uzak durun sadece ahlakını bozar sana kötü örnek olur bir anne nasıl çocuğuna derya uyuşturucudan uzak dur bu da o misall fazladan bir skill eklemiyorlar sana hep pis fotolar iğrenç şeyler çokta meraklanacak birşey yok he çok merak eden olursa konu açsın merak ettiği konuyu yazsın burdaki arkadaşlar abiler yardımcı olur konuyu sansürleyip getirir size ricamdır +21 kimse girmesin ahlak bozucu tipler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.