Deep Web Güvenlik Önlemleri

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
[FONT="Courier New[B][CENTER][COLOR="Green [URL="https://tik.lat/Rt7Kk"] [COLOR="Red

Son düzenleme:

Pa4lakVRT

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
321
1
JurarTeam
adamsın kardeş ben bunları hiç uygulamamıştım ve ipmi yakalattım bir dosya indi bende yanlışlıkla açtım açmaz olaydım pc de bir chat açıldı ve adam para mara istedi bende veremem dedim sonra baya konuştuk adamla bildiğin kanka olduk meğersem ben adamın sitesinden indirmişim ve adamda merhametli çıktı birşey yapmadı şuan skypede konuşuyoruz hayırlı işler.

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
değil illegal sitelere girmek illegal site yönttiyorum onion da ve iş çığrından çıkdı umarım başım derde girmez

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Eline sağlık.
Konuya kaynak ekleyin.

Teşekkür Ederim Eklendi.

Emeğinize Sağlık Hocam Yararlı

Elinize saglik faydali bilgi

adamsın kardeş ben bunları hiç uygulamamıştım ve ipmi yakalattım bir dosya indi bende yanlışlıkla açtım açmaz olaydım pc de bir chat açıldı ve adam para mara istedi bende veremem dedim sonra baya konuştuk adamla bildiğin kanka olduk meğersem ben adamın sitesinden indirmişim ve adamda merhametli çıktı birşey yapmadı şuan skypede konuşuyoruz hayırlı işler.

Teşekkür, ederim dostlar işinize yaradıysaydı teşekkür butonunu kullanalım yoksa adminler flood olarak görüyor :)

eline sağlık önemli bilgiler bunlar

Teşekkür, ederim.

Eline sağlık link varsa bana atarmisin?

Teşekkür, ederim dostum.

Kaynak için tıkla

değil illegal sitelere girmek illegal site yönttiyorum onion da ve iş çığrından çıkdı umarım başım derde girmez

Umarım dostum, sıkıntı çıkmaz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.