Deep web hakkında her bilgiyi bilmek istiyorum temel seyler e gerek yok

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Öyle öğrenmek istiyorum diyip hemen öğrenemezsin. Ben mesela aşağıda belirteceğim arama motoruna her gün yeni yeni aklıma takılan şeyleri yazıyorum. Çevirebilip paylaşabileceğim şeyler çıkıyor. Bazen bir şey bulamıyorum. Yani sana yığınla bu eski belgeler bu chat odaları bu market siteleri vs. yığamayız. Kendin araştır kendin bul.
http://hss3uro2hsxfogfq.onion/

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Eyvallah peki bu site kapanırmı diğerleri gibi

Hepsi kapanır. O zaman ne yaparsın, Hidden Wiki | Tor .onion urls directories » Hidden Wiki adresine girersin. Oradan "the hidden wiki"nin sansürsüzünün adresini alırsın. Orada en iyi arama motorları mutlaka bulunur.

Şu dan.me.uk denen gerzek ban motoru yüzünden saldırılarda neredeyse işe yaramaz hale gelmek üzere zaten Tor ağı, yakında standart mesire yerine dönecek. 7000 küsür exit node ancak bulunuyor artık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.