Deep Web Hakkında Korkunç Gerçekler '^KingSton666'^

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
105
26
Ankara
Merhaba dostlarım biliyorsunuz ki deep web çok gizemli bir yer ve çok tehlikeli ben deep webi aylarca araştırdım giriş yapmaya cesaret edemedim oldukça tehlikeli ve cezasıda büyük her neyse ben bugüni sizlere deep web hakkında korkunç bilgileri derledim düşük seviyelere giriş yapmıştım oradan uyarlanarak hazırladım .

Gizli web ve deepnet olarak da adlandırılan derin web, arama motorlarının bilgileri dizine eklemediği ve bu nedenle ana akım halka "görünmez" olduğu anlamına gelir.

4Mk51L.jpg

İnternet'in bu bölümüne erişmek için, Heretoforth'u TOR olarak anılan Onion Router'iindirmeniz gerekir. Arkadaşalr tor TOR, kullanıcının IP'sini gizlemek ve kullanıcının gizliliğini korumak için kullanılan anonim bir düğüm ağdır.

ZEV0Ma.png

TOR'da yasaklanmış kitapları okuyabilirsiniz.

Evet arkadaşlar tor da ilginç pdf kitaplar mevcuttur.
nWgBRV.jpg

Görsel temsilidir..

Anonim satıcılar mallarını konuyla ilgili forumlarda tanıtmaktadırlar Arkadaşlar. Bir kredi kartı sahtekarlık tahtasında kopyalanan kredi kartları gibi.

9d5OQ5.png

Ve insanlar sahte kimlik de satın alabilirler. Bir Amerikan pasaportu size 700 euro veya 964,91 USD geri verir.

y3lX3j.png

10. Silahlar da çevrimiçi olarak satın alınabilir. Arkadaşlar.

r2V7Jm.png

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Ben girdim kardeşim yasaklanmadan önce çok efsane videolar ve belki başka yerlerde hiç göremeyeceğiniz şeylerde beraberinde getiriyor kiralık katilinden ceset satışına

NarxoZz

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
340
0
Azerbaijan
Bide RedRoom Var Canli canli isgence veriyorlar ama parayla bizzat kendim onionda sitesini buldum ve girdim ustelik siteye girince ciglik sesleri var insallah fake seslerdi onlar ve BTC le para odemelisiniz cok para verince istediginiz isgenceni veriyorlar canli canli cok kotu ya aga ustelik bazi arkadaslari gordum DeepWebde Bi sey yok diyolar iste adamlar googlede bulduklari deepweb linklerine giriyolar ve orda en fazlasi pasaport satanlar falan var ama DeepWebin kendi arama motoruyla ararsaniz cok ise yarar seyler bula bilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.