Deep web Hakkindaki Sorularinizz

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Merhaba Arkadaşlar 2 -3 senedir alanım olan kendimi bu camiada geliştirmeye çalıştığım internetin karanlık tarafı hakkinda sorularinizi sorabilirsiniz tecrübemce yanıtlamaya çalışacağım..

Slovera02

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
725
38
İzmir
deep weeb deki katiller filan varmış ve onlarla cheat sistemiyle konuşmak mümkünmüş bunu yaparsak bir sıkıntı çıkarmı ?

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
gerçekten kiralık katil yok, ufo belgesi bilmeme nesi gördünmü? illuminatinin gizli sırlarına ulaştınmı?

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
deep weeb deki katiller filan varmış ve onlarla cheat sistemiyle konuşmak mümkünmüş bunu yaparsak bir sıkıntı çıkarmı ?

Hayır sanmam ama direk katil ile konuşabileceğini sanmiyorum en fazla şöyle olur mesela uluslar arasi deep web gruplari var whatsappta admini bir tanidigim mexikali adamlar insan kesme her türlü vahşeti paylaşıyorlar ama sadece paylasim hani onlarda biyerde aliyor ben şahsen direk onlar ile iletisime geçeceğini sanmam adi üstünde seri katil..

Ayrica şu bana göre gerçek değil kiralik katil olayi hiçbir adam amerikadan gelip de türkiyedeki adami vurup kaybolamaz zor yani.. Ben seri katile 15 btc vereyim gelsin seni vursun öyle bir dünya yok en fazla bazi forum siteleri var teror içerikli ordaki katiller ile konuşursun ki onu da tavsiye etmem riske atma kendini ne gerek var her şey log tutuyor kendi pc nden girme biyere sunucu tünelleme sistemi vs kullan onun disinda bisey olmaz

gerçekten kiralık katil yok, ufo belgesi bilmeme nesi gördünmü? illuminatinin gizli sırlarına ulaştınmı?

.cdos denen odalar var ben özel network yapılandırılmalari ile giriliyor ama zaten ordan birçok bilgi normal onion sitelere de düşüyor evet dediğin gibi kiralik katil olayı yok sadece
O kiralik katil değil seri katiller var ikisinin ayrimina dikkat etmek gerek..
Illimanti ile ilgili birçok belge döküman değişik hesaplamalar vs var tabi bu ne kadar özeldir önemlidir bilemem sonuçta çok özel bilgileri free olarak yayinlayacaklarini sanmiyorum ufo ile ilgili bişeye karşılaşmadım sadece saçma shop editenmiş videolar hariç

Moderatör tarafında düzenlendi:

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
Hayır sanmam ama direk katil ile konuşabileceğini sanmiyorum en fazla şöyle olur mesela uluslar arasi deep web gruplari var whatsappta admini bir tanidigim mexikali adamlar insan kesme her türlü vahşeti paylaşıyorlar ama sadece paylasim hani onlarda biyerde aliyor ben şahsen direk onlar ile iletisime geçeceğini sanmam adi üstünde seri katil..

Ayrica şu bana göre gerçek değil kiralik katil olayi hiçbir adam amerikadan gelip de türkiyedeki adami vurup kaybolamaz zor yani.. Ben seri katile 15 btc vereyim gelsin seni vursun öyle bir dünya yok en fazla bazi forum siteleri var teror içerikli ordaki katiller ile konuşursun ki onu da tavsiye etmem riske atma kendini ne gerek var her şey log tutuyor kendi pc nden girme biyere sunucu tünelleme sistemi vs kullan onun disinda bisey olmaz

oha katiller varmış ben gitmiyorum o zaman :( korkiyom

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Türkiye Aleyhine Bilgilerle Karşılaştınmı
Maalesef evet özellikle pyt***! Diye bir forum sitesi
Var iki hain var turkish candy diye tanitiyor kendini teror militani gibi bişey infaz paylaşımları yapiyor 2 -3 kere sm çekmeye çalıştım ama yemedi senaryolarimi ve bu nefret ettiğim bişey daha öncede bir çok kez ihbar ettim bu tarz forumlari sadece 1 tanesi kapandi ve insanlik dışı faaliyet gösteren ve T.c aleyhinde paylaşım yapan tüm yeralti sitelerini de ifşa etmek tek gayem tabiki isteyince olmuyor bazı şeyler..
Ne yazikki o tarz şeyler de var
Deep web'e nasıl girilir :trl
Google amacay deep web yaziyorsun en üste çıkana tıklıyorsun giriyorsun :D
Tor browser ile girebilirsin

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
Maalesef evet özellikle pyt***! Diye bir forum sitesi
Var iki hain var turkish candy diye tanitiyor kendini teror militani gibi bişey infaz paylaşımları yapiyor 2 -3 kere sm çekmeye çalıştım ama yemedi senaryolarimi ve bu nefret ettiğim bişey daha öncede bir çok kez ihbar ettim bu tarz forumlari sadece 1 tanesi kapandi ve insanlik dışı faaliyet gösteren ve T.c aleyhinde paylaşım yapan tüm yeralti sitelerini de ifşa etmek tek gayem tabiki isteyince olmuyor bazı şeyler..
Ne yazikki o tarz şeyler de var

Google amacay deep web yaziyorsun en üste çıkana tıklıyorsun giriyorsun :D
Tor browser ile girebilirsin

onu bende biliyim sen hele kayıt ol filan bide deep web katil var mı varsa girmem yoksa girerim

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
onu bende biliyim sen hele kayıt ol filan bide deep web katil var mı varsa girmem yoksa girerim

Dostum şöyle katilin olmadiği yer mi var metroda yaninda oturduğun adamin katil olmadiğıni nerden bilceksin sen sadece deep web de hergelen. Linke tiklama yeter bazilarinda cp oluyor scam siteler oluyor siteye girdiğin an silent install dediğimiz sorgusuz sualsiz haberin olmadan virüs iniyor bilgisayarina öyle kisisel bilgilerini çaldiran çok

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Bana Türk Black Hat Hackerların Bulunduğu Bir Forum Linki Atabilirmisin Deep Web'den .

Merhaba öyle bir forum sitesi mevcut ama maalesef alimlari kapali siteye girince uyelik alinmamaktadir mesaji gelmektedir ayrica turk deep web forum sitesi bulmak biraz zor tavsiyem ingilizcen varsa yabanci yerlere bakabilirsin zaten
Orda da yeni gelmis merakli ingilizcesi pek iyi olnayanlar da oluyor kimse bu işi doğuştan öğrenmiyor..
Ben ilk bundan 2 sene önce benimle alay eden bazi arkadaşlar bile oluyordu alay derken takiliyorlardi ingilizcen de müthiş ya diyip gülen emoji atanlar vs vs zaten öyle öyle öğreniyorsun ingilizceyi günlük hayatta konuşarak pratik yaparak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.