Deep web. Hk

okybet

Üye
29 Şub 2016
171
0
Sdney
Deep web te Mariana Çukuru diye bir yer var girişi suanki teknoloji ile mümkün değil.girilmesi mümkün olmayan bir yeri hangi teknoloji ile ürettiler.

Birde The Primarch System var internetin tanrisi
Tarafından kontrol edilen bu alanlar nasıl bir teknoloji ile idare ediliyor ve nasıl insanlar var bu hareketin arkasında merak ettim gece gece

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Merhaba okybet;
Mariana Çukuru resmiyete geçmiş en derin çukur olarak biliniyor ve üretmediler doğada var olan bir şey ve DarkWeb ile de bir bağı yok.

İyi çalışmalar dilerim, İshakonc.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Deep web te Mariana Çukuru diye bir yer var girişi suanki teknoloji ile mümkün değil.girilmesi mümkün olmayan bir yeri hangi teknoloji ile ürettiler.

Birde The Primarch System var internetin tanrisi
Tarafından kontrol edilen bu alanlar nasıl bir teknoloji ile idare ediliyor ve nasıl insanlar var bu hareketin arkasında merak ettim gece gece

Üstad bak saçmalık olduğunu kendin anlamışsın.

Deep web, kriptolu bir socks5 proxy protokolüdür. O kadar. Kriptolu olduğundan orada barınması daha mümkün olan siteler vardır. Ama seviye yoktur, tanrı yoktur, günümüz teknolojisi ile girilemeyen sayfalar yoktur. Basit sitelerdir, deep web'de yer almak harici hiç bir ekstra özellikleri yoktur.

İlaveten, deep web'in 90%'ı gerizekalılarla doludur.

okybet

Üye
29 Şub 2016
171
0
Sdney
Üstad bak saçmalık olduğunu kendin anlamışsın.

Deep web, kriptolu bir socks5 proxy protokolüdür. O kadar. Kriptolu olduğundan orada barınması daha mümkün olan siteler vardır. Ama seviye yoktur, tanrı yoktur, günümüz teknolojisi ile girilemeyen sayfalar yoktur. Basit sitelerdir, deep web'de yer almak harici hiç bir ekstra özellikleri yoktur.

İlaveten, deep web'in 90%'ı gerizekalılarla doludur.
. Teşekkürler öncelikle daha hiç girmeyi bile denemedim karşıma ne çıkacağını bilmediğim içinde tereddüt ediyorum..Biraz araştırma yapmaya başladım seviyeler çıktı falan. İster istemez ilgi cekiyor

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Seviye olayını büyütmeyin bu kadar

Hollywood etkisi sadece

Kiralık katiller, uyuşturucu satışı, silah kaçakçılığı gibi günlük hayatta daha kolay temin edinebilinecekleri sinematik efekt altında havalı ulaşması zor gösteriyorlar

okybet

Üye
29 Şub 2016
171
0
Sdney
Seviye olayını büyütmeyin bu kadar

Hollywood etkisi sadece

Kiralık katiller, uyuşturucu satışı, silah kaçakçılığı gibi günlük hayatta daha kolay temin edinebilinecekleri sinematik efekt altında havalı ulaşması zor gösteriyorlar

Peki bu hackerlarin Thor browser i aşabilen virüs yazabildikleri konusu doğrunun.yoksa o da mı üfleme

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Peki bu hackerlarin Thor browser i aşabilen virüs yazabildikleri konusu doğrunun.yoksa o da mı üfleme

Tor browser dediğimiz bir iki ekstra ile beraber anam babam firefox'tur. Browser'dan bilgisayarı infekte edebilen virüs asla yazılmadı diyemeyiz; geçmişte defalarca oldu. Ama güncel böyle bir açık yok firefox'ta. Hiç zannetmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.