Deep Web le ilgili fikirlerimi acıklıyorum

LastY

Üye
5 Haz 2016
92
0
Bir konu kördüm forumda ismini vermiyim 8 sw ye ye girenler varmi ve deep webe girmeyene hacker denirmi

bunların cevabını vermek istiyorum aslında :

Deep webte seviye bir teoridir aslında ve quantum meselesi de bir saçmalık düşünsenize

mesela 8 sw ye quantum teknolojisi lazım ve 8. seviyede bir sürü site var bunların hepsi quantum teknolojisiylemi çalışıyor bu saçmalık

şimdi gelelim deep webe girmeyene hacker denirmi sorusunun cevabına

her hacker(Lamer) deep webe girecek diye bişey yok girenlerde ya (karaborsa,programlar,0day yada data )için girerler iyi kod bilgisi olanın zaten bunlarla işi olmaz. lamer dedim deep webe giren bazı kişiler kendini hacker sanıp dolanırlar. Deep webe fazla güvenmeyin deep web in sahipsiz oldugunu da düşünmeyin düşünenlere de şu cevabı vereyim kos koca bilgi akişinin geçtiği yer ve bunun sahipsiz oldugunu düşünmek gerçekten de saçma

eminim o arkadaş bu makaleyi okuduysa biraz bilgi edinmiştir herkese hayırlı cumalar

Schoolboy

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
273
0
Okul
Deep web e girmekle hacker lığın bir alakası yoktur
Quantum ileri nesil teknolojidir
mesela sen bir kuyu kazıyorsun ve içine taş atıyorsun hepsi de rakamla işaretli
her gun 50-100 taş atıyorsun
ve bir gün kuyuda 4300 taş olduğunu görüyorsun
Şimdi sen ilk 50 taşa ulaşa bilirmisin
Zor
Çünki çok aşağıda normal yollarla ulaşman mümkün değil

Deep web de böyledir.Derinliklere inmek zorlaşır
Bu yüzden deep web in derinlikleri için Daha ileri teknoloji gerek
AR-GE lab ları zaten Kuantum işlemciler için çalışıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.