Deep Web nedir nasıl girilir?

Jroxy

Katılımcı Üye
9 Şub 2019
293
0
Bu deep web nedir bir site midir arama motoru mudur? Nedir bu merak ediyorum Ve nasıl girebilirim.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Hocam tor browser aracılığıyla girebilirsiniz size bir tane arama motoru öneririm onu kullanın tor browser ile "ahmia" eğer herhangi bir sıkıntınız olursa yazabilirsiniz.

5 Tem 2019
97
1
Tor browser i2p mozillasock5 gibi birçok yöntemle girilir bulunman imkansız degildir ve herkes dolandırıcı dir oradan PC telefon kredi kartı ve uyusturucu almak için iyi bir bilgiye ve güvenilir bağlantılara ihtiyacın var ama ekstra olarak gore işkence *****grafik içerik hayvanlarla ilişki ve çocuk istismarı videoları ile karsilasabilirsin

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Deep web genellikle uyuşturucu, silah, sahte kredi kartı, sahte hacker kiralama vb. İşlerin yapıldığı yerlerdir. Fakat "genellikle" kısmı önemli. Bu saydiklarimin yanı sıra wordpress temaları, ayıplı içerikler yani yasa dışı İşlerin yapıldığı yerdir ve bu yere arkadaşların da dediği gibi Tor browser ile girebilirsiniz. Bitcoin ile alım satım işleri yapılır.

5 Tem 2019
97
1
Peki tor browsera girip deep web mi yazacağım? Dikkatli olun derken ne demek istediniz. Yasak mı yoksa içerikler mi sıkıntılı?

sen kaç yaşındasın cidden deep web hakkında hiç bir bilgin yok sanırım Tor browser yükle ayarlar kısmına git köprü kullandan obsf4 ü seç ve güvenlik ayarlarından onion uzantılı siteleri herzaman yap ardından Google deep web sites link yaz orda linkler var mesela oradan istediğin içeriğe ulasabilirsin

Jroxy

Katılımcı Üye
9 Şub 2019
293
0
sen kaç yaşındasın cidden deep web hakkında hiç bir bilgin yok sanırım Tor browser yükle ayarlar kısmına git köprü kullandan obsf4 ü seç ve güvenlik ayarlarından onion uzantılı siteleri herzaman yap ardından Google deep web sites link yaz orda linkler var mesela oradan istediğin içeriğe ulasabilirsin

Yaş 16 da hiç bu zamana kadar merak etmedim şimdi aklıma düştü 😁

BUSTED66

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
273
6
Deep web, Google gibi arama motorlarıyla bulunamayan gizli bölümleri ifade eder. Diğer bir deyişle internette bazı teknik nedenlerle geleneksel arama motorları tarafından indekslenemeyen bir içerik sınıfıdır. Tor tarayıcısı ile girilebilir.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Büyük bir yanlış bilgi hatası. 4 yıldır araştırma yaptığım bir konudur deepweb-darkweb konusu. 3vm2odznloxcey6s.onion diye onion bağlantılı sitem bile vardı hatta nickimi oradan alıyorum :) DeepWeb ile DarkWeb'i hep karıştırırlar nedense. Hatta bazıları ikisinin aynı şey olduğunu zannederler. İşin aslını size açıklamaya başlayayım :))

Öncelikle deepweb'i size bir örnek ile açıklayacağım. Bir internet sitesi açın ve bir dosyayı sitenizin dosyalarının içine atın. Ama bu dosyayı erişime kapatın. Yani başkaları göremesin sadece siz görün. Örneğin Google drive'a bir dosya yüklediniz ve bu dosyayı paylaşıma açmadınız ve arama motorları indexlemedi.İşte bu DeepWeb'dir...

Şimdi sırada DarkWeb var;
DarkWeb surface web için oluşturulan arama motorlarınca indexlenmeyen ve farklı bir node ile çalışan genelde tor ağı ile bağlanılması tercih edilen isterseniz .onion nodeu google chromea bile kurup girebileceğiniz (anonim olmadan girmiş olursunuz)
anonim ama çok büyütülmüş bir ağ terimidir. İnsanlar bu işi baya bi büyütmüş. Katmanlar diye birşey yoktur bunu söylemeden geçemeyeceğim. Tabiki bunun içerisinde gerçekten insanlara sunulmayan şifrelenmiş bir sistemle bazı kişiler kendi arasında sadece kendilerinin girebildiği ağlar oluşturabilir. Yani ciddi ağlar var kesinlikle. Onun dışında insanlara darkwebde sunulan her sitenin yalan olduğu yanlış bir bilgidir. Gerçekten yi hizmet veren siteler var. Paralı bile olsa hakkını veriyorlar.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Birde Closed Shell System denen ağ var bu çok büyütüldü işin aslını açıklamak için örnek bir video bırakıyorum. ECnetin kurduğu .clos ağına nasıl erişildiğini gösterdiği bir video. ECnet kapandı boşuna videodakileri yapmaya çalışmayınız. Şifrelenmiş denilen ağ budur. Sadece belirlenen id ile bağlanılır yani bağlanılmak istenen clos ağını kim kurduysa sizi o bağlayabilir. Günlük hayattanda örnekler var, bazı şirketler çalışanları için hazırladığı ağlar olur ve bu ağlara bağlanmak için şirketin vpnine bağlanılır ve ağa erişim sağlanır bu kadar basit. Tabiki clos ağlar insanlardan gizli olduğu için terör faliyetleri vb. gizli işlemler bu ve benzeri ağlar ile yürütülür.

NOT

BU AĞLARA QUANTUM BİLGİSAYARLA BAĞLANILIR DİYE BİR SAÇMALIK VAR BU YANLIŞ BİR BİLGİ!

Örnek Video:

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=cMZnvH0hihE[/ame]​

Jroxy

Katılımcı Üye
9 Şub 2019
293
0
Büyük bir yanlış bilgi hatası. 4 yıldır araştırma yaptığım bir konudur deepweb-darkweb konusu. 3vm2odznloxcey6s.onion diye onion bağlantılı sitem bile vardı hatta nickimi oradan alıyorum :) DeepWeb ile DarkWeb'i hep karıştırırlar nedense. Hatta bazıları ikisinin aynı şey olduğunu zannederler. İşin aslını size açıklamaya başlayayım :))

Öncelikle deepweb'i size bir örnek ile açıklayacağım. Bir internet sitesi açın ve bir dosyayı sitenizin dosyalarının içine atın. Ama bu dosyayı erişime kapatın. Yani başkaları göremesin sadece siz görün. Örneğin Google drive'a bir dosya yüklediniz ve bu dosyayı paylaşıma açmadınız ve arama motorları indexlemedi.İşte bu DeepWeb'dir...

Şimdi sırada DarkWeb var;
DarkWeb surface web için oluşturulan arama motorlarınca indexlenmeyen ve farklı bir node ile çalışan genelde tor ağı ile bağlanılması tercih edilen isterseniz .onion nodeu google chromea bile kurup girebileceğiniz (anonim olmadan girmiş olursunuz)
anonim ama çok büyütülmüş bir ağ terimidir. İnsanlar bu işi baya bi büyütmüş. Katmanlar diye birşey yoktur bunu söylemeden geçemeyeceğim. Tabiki bunun içerisinde gerçekten insanlara sunulmayan şifrelenmiş bir sistemle bazı kişiler kendi arasında sadece kendilerinin girebildiği ağlar oluşturabilir. Yani ciddi ağlar var kesinlikle. Onun dışında insanlara darkwebde sunulan her sitenin yalan olduğu yanlış bir bilgidir. Gerçekten yi hizmet veren siteler var. Paralı bile olsa hakkını veriyorlar.

Bu onion tarzı siteye tor ile girdim anonim bir şekilde giriş yapmış oluyorum değil mi? Bir sıkıntı çıkmaz yani.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
826
158
Liverpool UK
Bu onion tarzı siteye tor ile girdim anonim bir şekilde giriş yapmış oluyorum değil mi? Bir sıkıntı çıkmaz yani.
Yakalanana kadar anonimsin ama bu seni korkutmasın. Yasa dışı bir şey yapmıyorsan korkmana gerek yok ancak pedofili-kredi kartı dolandırıcılığı-uyuşturucu alım satımı gibi tüm dünya kanunlarınca suç teşkil eden işleri yapmanız sizi ele vericektir. Yasal çerçevede araştırma yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Kısa bir uyarıda da bulunmak isterim. Tor Browser'a sanal makine üzerinden girmeli ve eğer dosya indirecek olursan sanal makineye indirmeni tavsiye ederim. :)

Jroxy

Katılımcı Üye
9 Şub 2019
293
0
Yakalanana kadar anonimsin ama bu seni korkutmasın. Yasa dışı bir şey yapmıyorsan korkmana gerek yok ancak pedofili-kredi kartı dolandırıcılığı-uyuşturucu alım satımı gibi tüm dünya kanunlarınca suç teşkil eden işleri yapmanız sizi ele vericektir. Yasal çerçevede araştırma yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Kısa bir uyarıda da bulunmak isterim. Tor Browser'a sanal makine üzerinden girmeli ve eğer dosya indirecek olursan sanal makineye indirmeni tavsiye ederim. :)

Zaten 10 Dakika falan girdim fazla bir şey bulamadım sadece Bitcoin Kredi kartı gibi siteler vardı ve dediğin gibi pedofili olayları falan. Yararlı bisiler yok sanırım. Youtubede izlediğim bi videoda eski devlet bilgileri eski araştırmalar falan var yazıyordu.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
826
158
Liverpool UK
Zaten 10 Dakika falan girdim fazla bir şey bulamadım sadece Bitcoin Kredi kartı gibi siteler vardı ve dediğin gibi pedofili olayları falan. Yararlı bisiler yok sanırım. Youtubede izlediğim bi videoda eski devlet bilgileri eski araştırmalar falan var yazıyordu.
Devlet bilgilerinden kastın MERNİS Data ve EGM data ise bunlara ulaşmak zor değil bazı insanlar bunun videosunu çekiyor hatta utanmadan satanlar bile mevcut ne yazık ki... Halbuki bu verilerin indirilmesi,saklanması ve ticaretinin yapılması suç.
Sen, sen ol kendini ateşe atma. Bir de 10 dakikalık araştırmışsın,bakmışsın... Derinlere inebilmek için araştırmak ve çokça zaman geçirmen gerek. Çizgini bozmaman dileğiyle. :)

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
DEEP WEB Uluşturucu insan kaçakçılığı terrör hırsızlık aklına gele bilecek her türlü illegal iş bulunur hatta fetiş ve çocuk cinselliğide yapılmaktadır burası normal tarayıcı ile girilemez tor tarayıcı ile girilir alan adları adeta asmx02i3kaldsa.onion tarzı olur onion gibi alan adlarını her site kayıt etmez ve deep web aşırı tehlikeli değil ama darknet daha tehlikelidir mesela deep veb proxy vpn veyada normal ip ile gire bilirsiniz fakat darknet özel proxy ve vpn ile sadece erişe bilirsiniz ve darknet veyada deep vebde bi bakayım gezineyim demeyin bir bakarsınızki evinize siber suçlar gelmiş bunun sebebi bazı interpol gibi özel polis teşkilatları sahte sayfa yaparak sitede alışveriş yapanları tespit edip yakalarlar benim önerim dark yada deep vebde gezinmek için iyi gizlilik bilginiz olsun

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Devlet bilgilerinden kastın MERNİS Data ve EGM data ise bunlara ulaşmak zor değil bazı insanlar bunun videosunu çekiyor hatta utanmadan satanlar bile mevcut ne yazık ki... Halbuki bu verilerin indirilmesi,saklanması ve ticaretinin yapılması suç.
Sen, sen ol kendini ateşe atma. Bir de 10 dakikalık araştırmışsın,bakmışsın... Derinlere inebilmek için araştırmak ve çokça zaman geçirmen gerek. Çizgini bozmaman dileğiyle. :)

Mernis data darkwebde en kolay ulaşabileceğin devlet dosyalarından birtanesidir. Ben indirmiştim gerçektende var :)) Bir torrent dosyası halinde bir belgeydi.

EMeditor

Son düzenleme:

Zoom Shoot

Yeni üye
21 Nis 2020
34
0
Öncelikle deep web internetin göremediğimiz kısmıdır sadece kendimize açık belgeler, web sitelerinin arka kısımları da deep webw dahildir.
Darkweb ise günümüzde .onion uzantılı normal google chrome opera gibi tarayıcılar tarafından indexlenmeyen genelde yasa dışı işlerin döndüğü internettir. Darkwebe erişmek için en çok tercih edilen metod Tor (The Onion Router) yani soğan protokolüdür. Soğan protokolü denmesinin nedeni hepimizin duyduğu meşhur katman meselesidir. Tor ağı vpn lerden farklı olarak birden fazla ip adresini karştırarak çıkış düğümündeki şifrelemeyle beraber anonimliğinizi sağlar ancak ne denli güvenilir bilinmez. Darkwebe girmek için internette .onion uzantılı site linklerine ulaşabilirsiniz ama dediğim gibi soğan protokolündekabukta yani ilk girdiğimiz kolay erişilebilen bölüm genel olarak dolandırıcılık üzerine kurulmuştur bu yüzden dikkatli olun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.