Çözüldü Deep Web siteleri

Blackman9977

Yeni üye
8 Ocak 2017
49
0
İstanbul
Bu Deep Web sitelerini insanlar nereden buluyor ? Siteyi kuranlar mı linki paylaşıyor yoksa bir yöntem mi var ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Hiç uğraşmadığım tarayıcısını dahi merak edip sitelerini dolaşmadığım bir durum deepweb, ama zamanında üstünde durup araştırmıştım. Wikipedia benzeri bir sayfası var ve burada kategorilerine ayrılmış tor browser üzerinden girilebilecek onion uzantılı linkler paylaşılıyor. Sanırım bu uzantılı sitelerin kurucuları bu wiki sayfası ile iletişime geçiyor ve uzantılarını oraya ekletiyorlar tahminim bu yönde.

capkinreisTR

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
443
2
bildiğim kadarıyla Google Chrome::Opera:: Explorer::tarayıcılardan giremesin
tor browser var onla gire bilirsin :Deep Web katman linklerini tarayıcılardan bula bilirsin galiba yada THT bilen vardır

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
TorBrowser sayesinde 3. Katamana kadar falan inebilirsin. Zaten 8 katmanlı bir yerin 8. katmanına girmek imkansız 7. katamana kadar inebilirsin en fazla o katmana nasıl inilir hiçbir fikrim yok ben 3. katmana kadar linklerle vs. indim. Ama gerçekten güvensiz.

sagoea

Üye
3 Haz 2017
172
0
Deep Web e tor browserden giriliyor mobilden ise orfox ve orbot uygulamalaeıyla giriliyor herhangi bir yerden deep web linki bulup giriş yapabilirsin

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Genel olarak düşündüğümüz zaman benim ihtiyacıma göre kullandığım bir çok site var fakat sen bu siteleri bilmezsin. Bende seninkileri bilmem ama ihtiyacımız olduğunda ikimizde aynı siteleri kullanırız. Sanırım insanlar ihtiyacına göre buluyor ve örneğin THT Forumunda paylaşıyor ve bu sayede daha çok kişiye yayılıyor. Bir çok deebweb site arşivi var. Tek bir kişinin ifşa etmesi yeterlidir.

İyi Forumlar

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.