Deep Web Tecrübem ve Gerçekler

NaT10Nal

Üye
11 Mar 2016
81
0
İstanbul
Arkadaşlar ilk önce hakkında bir sürü yazı yazdığım deep web nedir söyleyeyim.Deep web kısacası internetin kara yüzü buzdağının altındaki erişilemiyen nokta %90 nın illegalden oluştuğu google vs. gibi arama motorlarında yayımlanamayan toplum ahlak vs. kurallara uymayan ve ya uyupta oraya meraklalılarına sunmak için oluşan bir boşluktur

İnanmayanlar varmış anlatılanlar kelimesi kelimesine doğrudur hertürlü iğrençlik ve insanlık duşu iş mevcuttur.İlk olarak yaptığım Tor browseri kurdum bu sitede gördüğüm önerilen güvenlik ayarlarını yaptım ve girdim.İyiye kullanırsan sıkıntı yok ama Kötü işler yapıcam dersende çok müsait para birimi bitcoindir içeride ruhsatsız silah uyşuturucu çocuk seri katil gibi şeylerin satışı vardır.Buların yanı sıra bomba yapımı kimyasal madde satışıda bulunmaktadır.Şimdi söyleyeceklerimden ben bile utanıyorum ama girerseniz hazırlıksız olmayın diye söylüyorum çocuk p****ları,hayvanlara tecavüz edenler insan yakanlar canlı canlı kol bacak eklem vs. kopartanlar çeşitli işkenceler ve en kötüsüde kendi organlarını kesenler kıyma maskinesine falan sokanlar anlayamıyorum nasıl bir zihniyet kendine bu denli isteyerek zarar verebilir bu işlerin arka planında bir zorlama tehdit vs. olduğunu düşünyorum

Yani sonuç olarak internetin karanlık tarafı tabiri en doğrusudur girmenizi Önermem ama illada giricem diyosanız kendinize dikkat edin paylaştığım kişisel güvenlik yazısını okuyun ve tedbirli olun aksi takdirde başınıza bela alabilirsiniz ama denilenleri yapar ve kurallara uyarsanız gezinebilirsiniz ama yinede %90 nın illegalden oluştuğu bir dünaydan bahsediyorsak risk devam ediyor demektir.

Kesinlikle kendi yazımdır bir gram alıntı yoktur Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.