Deep Web

29 Kas 2011
144
0
Değerli,THT üyeleri Deep Web Nedir ? Deep Web'te bilinmesi gereken şeyler nelerdir ? ve Deep Web'te neler dönüyor ? eğer ayrıntılı olarak bilen bir üyemiz varsa lütfen anlatsın.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Kısaca özet geçeyim ben.
DepWeb başka bir internet dünyasıdır. bu dünya asıl internettir.
burada uyuşturucu vb. çocuk satıcıları var. özel bir browser. yani söyle söylim orası bir dünya farklı 100 ip den geçiriyor ip adresini çok kasıyor ama yasa dışı iş yapanların işine yarıyor.

19 Ara 2008
224
0
son bir kaç yılda popülerleşti.
buranın para birimi bitcoin.
herkesin 5 dakikada girebileceği bir yer olduğu için o kadar da karanlık ve gizemli bir yer değil. fbi'ın ve polis teşkilatlarının takip ettiğini biliyorum. yani abartılan bir yer. normal internetten farkı yok. eski arşivlerden bahsediyorlar. bunların başına fbi kelimesi koyunca daha bir havalı oluyor. fbi'ın el koyduğu tesla belgeleri gibi. çocuklara yönelik cinsel hareketler buranın arka planı gibi. yukarda da yazdım son yıllarda popüler oldu diye. o yüzden tor kurup girmeye çalışanlar tam olarak güvende değil. daha yapılacak bir sürü ayar var. para biriminden bahsetmiştim. evet burada ticaret de söz konusu. twitterda facebook da psikopatça şeylere rastlayamazsınız. kedi kesen 'satanist'ler gibi. varsa da zaten haberlere çıkar tepki çeker insanlar. burada herkes rahatça kedi kestiğini duyurabiliyor. bunlara polisler dokunmuyor heralde. uyuşturucu en önemli noktası desek, meksika'da nasıl cartel bu ağı yönetiyorsa, burada da benzer durum var. polis buna müdahele etmiyor, heralde polislerin de bu işin içinde olmasından kaynaklı. cartel bir çok polis ve askeri alanda kadroya sahip, teori değil araştırabilirsiniz. meksika'nın yanında amerika var. amerika cartel ilişkisi pek mümkün.

son olarak şu yazı okunabilir.
deep web - ek_i sözlük

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.