Deep Web'de Alt Katmanlara Nasıl İnilir?

ReichTod

Üye
16 Şub 2022
75
6
Beyler yardımcı olurmusunuz? Deepweb de çok çok alt katmanlara nasıl inerim. Sanırlm Python ve ya C++ kodlama yapmak lazımmış. Öyle mi?

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Beyler yardımcı olurmusunuz? Deepweb de çok çok alt katmanlara nasıl inerim. Sanırlm Python ve ya C++ kodlama yapmak lazımmış. Öyle mi?
Python yada C++ ile kodlama yapmak lazım değildir onlar program yapmak veya virüs yapmak içindir Tor browser ve iyi bir sisteme ihtiyacın var iyi bir sistem ile en derinlere inebilirsin Tor browser ile anonimlik saglayabilirsin ama normal girmek istiyosan Tor browser dışında başka bir şey kullanmaya gerek yok.

15 Eki 2019
226
28
Python yada C++ ile kodlama yapmak lazım değildir onlar program yapmak veya virüs yapmak içindir Tor browser ve iyi bir sisteme ihtiyacın var iyi bir sistem ile en derinlere inebilirsin Tor browser ile anonimlik saglayabilirsin ama normal girmek istiyosan Tor browser dışında başka bir şey kullanmaya gerek yok.
hocam herkes böyle diyor da iyi sistemden kasıt ne. pcnin güçlü olması mı yoksa özel makinaların falan olması mı lazım. varsayalım ki pc güçlü olması lazım. linki nasıl bulucaz. hidden wiki de 3 5 şey gösteriyor ve bazıları kapatılmış bile

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
hocam herkes böyle diyor da iyi sistemden kasıt ne. pcnin güçlü olması mı yoksa özel makinaların falan olması mı lazım. varsayalım ki pc güçlü olması lazım. linki nasıl bulucaz. hidden wiki de 3 5 şey gösteriyor ve bazıları kapatılmış bile
Bu Sitelere Girmek İçin Modeminin Güçlü Olması Ve Sinyalleri İyi Algılaması Lazımdır.Böyle Bir Modem Türkiye'de Bulunması Kısmen Olanaksızdır.

bu sitelere 6. Katman diyoruz ve uzantıları .rdos veya .lll olarak kayıtlıdır içerisinde devletlerin çok gizli dosyalarindan tutun nasanın ufo dosyalarına kadar her gizli şey bulunuyor.

PcBot

Yeni üye
16 Eyl 2018
15
14
telefondan bile girebilirsin pc zorunlu değil

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
telefondan bile girebilirsin pc zorunlu değil
Telefondan Max 4.katman diye tabir ettiğimiz katmana girersin o da zor

Linux ve chaos VPN ile çok gizli web sitelerine girebilirsin bi site vardı ünlü iş insanlarinin CC bilgileri vs vardı hatta gelecekten gelen kişilerin olduğu bi forum vardı çok garip şeyler var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cup?

Yeni üye
5 Şub 2022
44
24
Universe
Telefondan Max 4.katman diye tabir ettiğimiz katmana girersin o da zor

Linux ve chaos VPN ile çok gizli web sitelerine girebilirsin bi site vardı ünlü iş insanlarinin CC bilgileri vs vardı hatta gelecekten gelen kişilerin olduğu bi forum vardı çok garip şeyler var
whonix işletim sistemini kullanıyorum ben şu ana kadar linuxa ihityaç durmadım. o7

Bu Sitelere Girmek İçin Modeminin Güçlü Olması Ve Sinyalleri İyi Algılaması Lazımdır.Böyle Bir Modem Türkiye'de Bulunması Kısmen Olanaksızdır.

bu sitelere 6. Katman diyoruz ve uzantıları .rdos veya .lll olarak kayıtlıdır içerisinde devletlerin çok gizli dosyalarindan tutun nasanın ufo dosyalarına kadar her gizli şey bulunuyor.
Merhabalar bu konu hakkinda bir makale var mıdır acaba? Dil farketmez çok ilgimi çekti de.

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
122
41
17
Merhaba degerli üye . Öncelikle Deep web illegal işlerin döndügü yerdir genellikle , hirsizlik , kiralik katiller , 18+ , hackerler , vb vb her türlü pislik mevcut . Ve en derinlere inmek için hidden wiki , bide tor en derinlere inmesede deep webe girer . .onion uzantisini yazarak aratinca herşey çikiyor . Orasi çok tehlikeli ve güvenli degildir . Fazla gezinmeni önermem , ayrica araştirma yapmadan önlemini almadan deep webe girmeyin ve derinlere inip fazla kurcalamayin . Bu kOnuyu okuyun sizi daha aydinlatacaktir
Deep Web Nedir ? Deep Web Hakkında Bilgi
Ve sanirim bu konuyu okudukdan sonra eger detayli okursaniz , pek deep webe heveslenmiyeceksiniz :)

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ

hocam ciddi mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
122
41
17
ya katman diye bir şey yoktur. öyle yerlerede yazılım diliyle inemezsin daha farklı sistemler lazım ne yazık ki. iyi günler
katmanlar var hocam yuzeyden derine kadar gidiyor o yuzden katman oluyor ust alt en alt oyle ilerliyor bak bir resim göstericem ne demek istedigimi iyice anlarsin teker teker alta iniyor yani cok tehlikeli bir ortam :) (inanilmaz)
deepweb1.jpg

Fugit|ive

Katılımcı Üye
2 Şub 2022
419
121
《Unknown》
Merhabalar öncelikle
Sorunuzun cevabına gelirsek Deep web'in alt katmanları yoktur bu 1
2. C++ bilmeniz sizi Deep Web'in alt katmanları indirmez son olarak zaten Deep Web'e girmenizi önermem
Çünkü bende girdim
İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:

DeathViper

Katılımcı Üye
3 Şub 2022
455
190
🇹🇷ANITKABİR🇹🇷
Dark Web e girmiş biti olarak söylüyorum
İçinde iğrenç ve yasadışı şeyler dönüyor
Katmanı ile ilgili yorumum ise
İnternet çok ama çok derin bir yer olma olasılığı yüksek fakat
Bu alanlarda kendini çok geliştirmiş hocaların bazıları var derken bazıları yok diyor
Ben 4. Katmana girdim ordan sonrasına erisemedim o yüzden yorum yapamayacağım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.