Çözüldü Deep Web'de Yanlış Siteye Girdim Sorun Olur Mu ?

MrDarkKing

Yeni üye
27 Nis 2020
50
0
Deep Webde yanlışıkla ot satan siteye girdim sorun olur mu tor browser kullandım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Cevap: Deep Webde Yanlış Siteye Girdim

Merhabalar;
DarkWeb'de çocuk şeysi siteleri
dışındaki websitelerinden alışveriş
yapmadığınız ve hesap açmadığınız
sürece girmekten bir şey olmaz.

xFaithful

Yeni üye
16 Nis 2021
2
0

Browser ve site açık durduğu sürece Zararlı JavaScript kodu çalıştırabilir browserınızda, Browserin ayarlarından JavaScript kodu çalıştırmayı kapatmanızı öneririm.

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,032
117
Oslo

Merhaba,

Herhangi bir şekilde alım satım yapmadıysanız bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Bilmediğiniz sitelere girmemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Saygılarımla,
ZiksthemW

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram

Merhaba

Hukuki olarak sıkıntı çıkmaz fakat Deep Web'te dolaşırken dikkatli olmalısınız. Hiç bir şey indirmeyin ve bir yere kişisle bilgilerinizi vermeyin.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün

Merhabalar, tor browser kullandığınızı verdiğiniz bilgilerde okudum. Bununla birlikte yukarıdaki cevaplar gibi herhangi bir bir şey indirmediysen sıkıntı olmaz.

İyi forumlar.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,608
426
KATO DAĞI

Merhabalar pek bir sıkıntı çıkmaz tor browsere baglanmadan öncede vpn açarsanız sizin için daha güvenlikli olur + olarak tor ayarlarınızı safest moduna getiriniz :)

iyi forumlar

"Elif

Katılımcı Üye
8 Ara 2018
507
44
26

Merhaba, bu şey gibi önümde adam dövdüler bana birşey olur mu? Söz ettiğiniz site içerisinde illegal olacak hareket etmediyseniz bir şey olmayacaktır.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,910
1,249

Bir sorun oluşmayacaktır. Videomuzu izleyerek Deepweb hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=mRgVByNT9hw[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.