deep webe nasıl girilir?

JigsawN

Yeni üye
21 Tem 2020
44
1
Selamun aleyküm bugünku sorucağım 2 şey var asıl konu deep webe nasıl girebiliriz tor browserı falan indirdim yine thtden linkler buldum girmeyi denedim ama güncel değil aslında tam olarak nasıl gireriz yardimcı olcak varsa sevinirim mesela .oinon bu linklerin özelliği ne anlamadim gitti bi linkten haystark mı oyle bişeye girdim anlamadim hiçbişi yardimci olucak varsa sevinirim. 2nci sorum ise şifre yenilememi istiyor tht sitesi ama nerden yenilicem gmailime hiçbişi gelmiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba, belirli seviyelere tor ile girebilirsin, tor sayesinde güvenli bir şekilde gezebilirsin fakat gezerken dikkat et daima güvenliğin ve vpn açık olsun. Güncel linkler içinde googleden bulabilirsiniz.

itswyper

Üye
19 May 2020
150
1
xd
Selamun aleyküm bugünku sorucağım 2 şey var asıl konu deep webe nasıl girebiliriz tor browserı falan indirdim yine thtden linkler buldum girmeyi denedim ama güncel değil aslında tam olarak nasıl gireriz yardimcı olcak varsa sevinirim mesela .oinon bu linklerin özelliği ne anlamadim gitti bi linkten haystark mı oyle bişeye girdim anlamadim hiçbişi yardimci olucak varsa sevinirim. 2nci sorum ise şifre yenilememi istiyor tht sitesi ama nerden yenilicem gmailime hiçbişi gelmiyor?

Merhaba dostum deeb webe girmek icin tor indirmen lazım tor ile belirli katmanlara inebilirsin daha sonra duckduckgo.com yazıp hidden wiki yazınca karşına onion siteler cıkıcak oralarda linkler var fakat dikkat et cogu linkde uyusutucu vs. seyler var girmeni tavsiye etmem

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Bir Linux sistemi kurun daha sonra vpn ile Tor browser ı o Linux sistemine yükleyin. Yükleme işlemi bitince Tor browser ı açın ve arama kısmına hidden wiki yazın. Çıkan onion sitelerde gezebilirsiniz. Güvenlik önlemi olarak ayarlardan securityden safer moda alın.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,984
1,080
Kayseri
Oncelikle muhemellen girmek istedigin yer dark web. Bunun icin TorBrowser indirebillirsin veya diger Tor agina baglanan taricilar ile baglanabillirsin. HiddenWiki uzerinden istedigin linke ulasadabillirsin.

10 Ara 2017
157
0
İstanbul
en basit şekilde tor browser ile erişebilirsin ancak asıl olay site bulabilmek. ayrıca indirdiğin herhangi bir dosyayı hangi browseri kullanıyorsan hangi antivirüslere sahipsen sahip ol yine de tıklama. sağlam bir şekilde şifreliyorlar ve etkileri ya hiç anlamıyorsun önceden yada direkt sisteme zarar veriyor farklı şekillerde.

FAKE HACKER

Katılımcı Üye
27 Şub 2021
405
117
Ar-Ge Kulübü
Merhaba,

Öncelikle Tor Browserı veya içinde vpn ağına bağlanabileceğiniz browser(tarayıcıları kurmalısınız)

Tor Browserı Kurmak için:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=oR3v6NTC-Xw[/ame]

Kurduktan sonra tor ağına bağlı olmak zorundasınız.

Deepwebe girmek için:[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5DtfBbngJVo[/ame]

NOT:Lütfen tor ağına bağlı olunuz.
ÖNEMLİ:İsterseniz yanına ek olarak vpnde kurabilirsiniz tor ağında vpn var ama güvenlik için ek olarak nord vpn veya başka vpnde kullanırsanız daha güvenli olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.