Deep web'e normal browserlardanda girebilirsiniz !!!

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
tor browserdan da girseniz tehlikeli normal browserlardanda girseniz tehlikeli orası prof. hacker dolu istedginiz kadar program kullanın işlemez. :)

Dostum yanlış anlama fakat bilgin olmadığı bölümlerde konu açma derim normal browserlardan girmenin 1 dünya tehlikesi var. Bu savaşa silahsız gitmek gibi olur.

Shadow Hunter

Uzman üye
21 Eki 2014
1,179
1
Dostum yanlış anlama fakat bilgin olmadığı bölümlerde konu açma derim normal browserlardan girmenin 1 dünya tehlikesi var. Bu savaşa silahsız gitmek gibi olur.

İlk önce bir teşekkür edebilirdin saygısızlık yapmayalım lütfen ben zorla girin diye birşey demedim isteyen girer istemeyen girmez :)

Son düzenleme:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar Aman Dikkat Girmenizi Kesinlikle Tavsiye Etmem Başınıza dert almayın bu paylaşımlar sadece BİLGİLENDİRME amaçlı

Son düzenleme:

Shadow Hunter

Uzman üye
21 Eki 2014
1,179
1
Yardimcı olabildiysem ne mutlu bana Komega komutanımızında dediği gibi paylaşımlar BİLGİLENDİRME amaçlı :)

Son düzenleme:

murat06060

Üye
25 Eki 2014
144
0
ZAten torla da tam anlamıyla gizlenmiş olunmuyor onun bir kaç ayarı daha var about:config den tam anlamı ile gizlenmek için ;) Zaten bazı tam donanımlı sitelerde sizi uyarırlar tam olarak korunmuyorsunuz diye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.