Deep Web'in Katmanları

MG_CyberSecurity

Yeni üye
21 Ağu 2022
27
14
Santa Monica
Selamlar dostlar. Tor üzerinden klasik şekilde Deep Web'e girmek dışında bu şu seviyede devlet bilgileri falan filan muhabbeti dönen Charter Web,Marianas Web tarzı katmanlara nasıl erişiliyor? Amacım erişmek veya yasa dışı şeyler değil ancak bu şu seviye falan diye ayırıyorlar. Ben sadece klasik TOR ile girilenini biliyorum. Neyse uzatmadan bu öbür katmanlara kimler nasıl girebilir arkadaşlar? Giren var mı? Ayrıca bu ileri katmanlara girmek için denilen özel araçlar tam olarak neler?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nostral

Üye
22 Ağu 2021
201
49
Selamlar dostlar. Tor üzerinden klasik şekilde Deep Web'e girmek dışında bu şu seviyede devlet bilgileri falan filan muhabbeti dönen Charter Web,Marianas Web tarzı katmanlara nasıl erişiliyor? Amacım erişmek veya yasa dışı şeyler değil ancak bu şu seviye falan diye ayırıyorlar. Ben sadece klasik TOR ile girilenini biliyorum. Neyse uzatmadan bu öbür katmanlara kimler nasıl girebilir arkadaşlar? Giren var mı? Ayrıca bu ileri katmanlara girmek için denilen özel araçlar tam olarak neler?
1.katman - basit tor siteleri
2.katman - ticaret siteleri(uyusturucu, silah...)
3.katman - illegal video siteleri(iskence, red room..)
4.katman - gizli devlet bilgileri
5.katman - orgut bilgileri(pkk, ypg, pyd...)

Saka yapiyorum katman diye birsey yok inanmayin boyle sacmaliklara sadece o web sitesi hangi ag icinde host ediliyorsa o aga baglanip siteye girersiniz ornek tor agi, bu tur aglarda yayimlanan web sitelerine sadece o aga baglanarak girebilirsiniz cunku siteler localhost da yayimlaniyor.

MG_CyberSecurity

Yeni üye
21 Ağu 2022
27
14
Santa Monica
1.katman - basit tor siteleri
2.katman - ticaret siteleri(uyusturucu, silah...)
3.katman - illegal video siteleri(iskence, red room..)
4.katman - gizli devlet bilgileri
5.katman - orgut bilgileri(pkk, ypg, pyd...)

Saka yapiyorum katman diye birsey yok inanmayin boyle sacmaliklara sadece o web sitesi hangi ag icinde host ediliyorsa o aga baglanip siteye girersiniz ornek tor agi, bu tur aglarda yayimlanan web sitelerine sadece o aga baglanarak girebilirsiniz cunku siteler localhost da yayimlaniyor.
Charter Web,Marianas Web,Dangerous , Virus Shoup , The Primarch System bu katmanların hepsinin olduğunu reddediyorsunuz yani?

MG_CyberSecurity

Yeni üye
21 Ağu 2022
27
14
Santa Monica

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Derin katmalar için derin proxyler lazim .

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,924
944
Websiteler IP adreslerini root nameserver üzerinden website isimlerine cözümlerler... Aksi taktirde tüm sitelerin IP adreslerini bilmemiz gerekir.

13 tane root nameserver vardir.. google yüzeyindeki tüm websiteler burada kayitlidir..

Tor üzerinden girilen deep web sitelerinin farki burada kayitli olmamalaridir.. Bu yüzden katman yoktur, dolayisiyla özel araclarda mevcut degildir..

Saygilar
Rebelkan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.