DeepFreeze yardım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Ocak 2008
96
0
ben deepfreeze yi yükledim ctrl alt shif f6 basınca programın açılması gerek ne ikonu var sağ alt köşede nede program açılıyo
bunu nasıl kaldıra bilirim program ekle kaldırda yok diyer programlarlada denedim olmadı çalıştıra regedit yazdım orda arattım 3 4 tane dosyasını buldu sildim ordan ama yinede işe yaramadı... ne yapmam gerekiyo yardımlarınızı bekliyorum..

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
kardeş deep freezeyi kurduktan sonra sistemine bişeyler koy bakalım yeniden başlattığında siliniyorsa deep freeze kurulmuştur eğerki silinmiyorsa kurulmamıştır.

kurulmuş ve şifre panelini ctrl + shift + alt + f6 tuşları ile açamıyorsan hatalı kurulum olmuş ve bu benim başıma geldi.kaldırmak için deep freezenin setupuna tekrardan tıkla ve uninstal seçeneğini işaretle ve kaldır.
şimdi istediğin açıklamayı yaptım sanırım.kolay gele

4 Ocak 2008
96
0
kardeş deep freezeyi kurduktan sonra sistemine bişeyler koy bakalım yeniden başlattığında siliniyorsa deep freeze kurulmuştur eğerki silinmiyorsa kurulmamıştır.

kurulmuş ve şifre panelini ctrl + shift + alt + f6 tuşları ile açamıyorsan hatalı kurulum olmuş ve bu benim başıma geldi.kaldırmak için deep freezenin setupuna tekrardan tıkla ve uninstal seçeneğini işaretle ve kaldır.
şimdi istediğin açıklamayı yaptım sanırım.kolay gele

ogas kardeşim bak senin dediğin gibi yapıyorum ama bana bu hatayı veriyo
Deep Freeze 6 Standard must be disabled before any ınstall/ ununstall can proceed. bunun ne anlama geldiğini bilen varmı :S

pennywisetr

Yeni üye
22 Şub 2008
6
0
deep freeze sifre unuttuysak ne yaparız? ya da nasıl kaldırılır şifreyi unuttuysak yardımcı olurmusunuz? format mı yoksa bir yolu varmı...
version 5

ashlim

Yeni üye
18 Şub 2008
1
0
Arkadaşlar aynı sorunla bende karşı karşıyayım lütfen yardım hiç bir şekilde kaldıramıyorum programı :woott

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.