Deepweb Tıkladığım Linkler Açılmıyor

deniz221

Yeni üye
31 Tem 2021
43
8
31
iyi akşamlar herkese vpn kullanarak tor browser arama motorundan deepweb ve darkwebe giriyorum ama tıkladığım linkler açılmıyor hata veriyor.bununla alakı bilgisi olan varmı.

Flack

Katılımcı Üye
5 Tem 2020
475
391
in Turkey
İnternet bağlantını kontrol et sorun yoksa vpn bağlantını yeniden başlat sorun yoksa tor browseri silip tekrar indirip safer moduna getirip tekrar kullanmayı dene olmazsa başka yollar deneriz. :coffee:

deniz221

Yeni üye
31 Tem 2021
43
8
31
şöyle arama motoruna hidden wiki yazıyorum çıkan sonuçlardan birine tıklıyorum karşıma linler çıkıyor birine tıkladığımla problem loading onionsite yada invalid onionsite address diye bir hata veriyor

İnternet bağlantını kontrol et sorun yoksa vpn bağlantını yeniden başlat sorun yoksa tor browseri silip tekrar indirip safer moduna getirip tekrar kullanmayı dene olmazsa başka yollar deneriz. :coffee:
teşekkür ederim her linkte yapmıyor ama bazı linklerde yapıyor

deniz221

Yeni üye
31 Tem 2021
43
8
31
Bazı linklerde olmaması normal bazıları geçici yada kaldırılmış oluyor ve tor browserın kendi vpn ini kullan yani arkaplanda ayrı bir vpn olmasın. Sana girmeni önermem ben çok kez girmişt

Bazı linklerde olmaması normal bazıları geçici yada kaldırılmış oluyor ve tor browserın kendi vpn ini kullan yani arkaplanda ayrı bir vpn olmasın. Sana girmeni önermem ben çok kez girmiştim zamanında :/
tor browserin kendi vpn si nedir nasıl kullanmam gerekiyor

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
iyi akşamlar herkese vpn kullanarak tor browser arama motorundan deepweb ve darkwebe giriyorum ama tıkladığım linkler açılmıyor hata veriyor.bununla alakı bilgisi olan varmı.
knk deep web e girdiğin anda vpn kullansan bile gerekli kurumlar tarafından gözlem altına alınırsın eğer şüpheli hareketler sergilediğini görürlerse direk gözaltına alırlar. Bu işin şakası yok. Hele ki normal ev interneti kullanıyosan adamların kucağındasın zaten. istedikleri anda yerini tespit edebilirler. Şunuda söyliyeyim orası normal biyer değil eğer üst düzey bilgin yoksa uzak durmanı tavsiye ederim. Seçim yinede sana kalmış.

deniz221

Yeni üye
31 Tem 2021
43
8
31
knk deep web e girdiğin anda vpn kullansan bile gerekli kurumlar tarafından gözlem altına alınırsın eğer şüpheli hareketler sergilediğini görürlerse direk gözaltına alırlar. Bu işin şakası yok. Hele ki normal ev interneti kullanıyosan adamların kucağındasın zaten. istedikleri anda yerini tespit edebilirler. Şunuda söyliyeyim orası normal biyer değil eğer üst düzey bilgin yoksa uzak durmanı tavsiye ederim. Seçim yinede sana kalmış.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler çok farklı şeyler aramıyorum aslında ıp adresiden nasıl konum bulurum onu araştırıyorum.deepwebte bulursun demişlerdi o sebeble bilgi amaçlı bakıyorum.umarım başıma birsey gelmez :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.