Deepwebte Buldugum dosya (İSO)

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Merhaba Beyler Bayanlar Darkwebte Bulduğum bir dosya (iso var) Boyutu 850 Mb ancak bu isoyu daimen tools ile okutamıyorum aslında hicbir iso dosyası Olmuyor.İso dosyasında bir bölüm var ancak normal dizinlerde göremiyorum programlardada gözükmüyor ama bu dizin 850 mb kaplıyor.Ben bunun icindekini nasıl göreceğim Veya İsoyu onaracağım.

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
704
27
Merhaba Beyler Bayanlar Darkwebte Bulduğum bir dosya (iso var) Boyutu 850 Mb ancak bu isoyu daimen tools ile okutamıyorum aslında hicbir iso dosyası Olmuyor.İso dosyasında bir bölüm var ancak normal dizinlerde göremiyorum programlardada gözükmüyor ama bu dizin 850 mb kaplıyor.Ben bunun icindekini nasıl göreceğim Veya İsoyu onaracağım.

indirdiğin yerde ismi vs. yazıyor muydu ? virustotale ekleyebiliyorsan ekleyip link at birkaç şey görebiliriz belki

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Darkwebden bir dosya indirmek biraz sakıncalı bir durumdur. Bilgisayarına format atman bile gerekebilir. Özellikle bilmediğin bir dosyayı indirmişsin bu durumda bilgisayarın ve kişisel bilgilerin tehlikede olabilir. Anti-virüs ile taratıp bilgisayarına format atabilirsin. Ekran kartın ile minnig yapılıyor olabilir. Bu ihtimalleri çoğaltabiliriz bu yüzden bilgisayarına format atman en doğrusu olur.

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Darkwebden bir dosya indirmek biraz sakıncalı bir durumdur. Bilgisayarına format atman bile gerekebilir. Özellikle bilmediğin bir dosyayı indirmişsin bu durumda bilgisayarın ve kişisel bilgilerin tehlikede olabilir. Anti-virüs ile taratıp bilgisayarına format atabilirsin. Ekran kartın ile minnig yapılıyor olabilir. Bu ihtimalleri çoğaltabiliriz bu yüzden bilgisayarına format atman en doğrusu olur.

Sanal makine kullanıyorum acsmi değilim.Hepsini kontrol ettim trojanlık bir durum yok :) Önerilerin için sağol

Gelişme olarak sig imza dosyası ile ilgili birkaç şey buldum.

Ve .iso nun dosya sistemi raw ben bunu fat32 yda ntfs çevirirsem iyi olur diye düşünüyorum

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
RAW dosyalar, en sevmediğim çünkü çeviremediğim zarar görmüş dosya türleri. Sırf bu RAW formatından dolayı içinde hayatımı sakladığım 3 flaş bellek kaybettim. Hala doğru düzgün çevirilemiyor. Şansın varsa google'da RAW formatını nasıl dönüştürebileceğini gözüküyor.

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
RAW dosyalar, en sevmediğim çünkü çeviremediğim zarar görmüş dosya türleri. Sırf bu RAW formatından dolayı içinde hayatımı sakladığım 3 flaş bellek kaybettim. Hala doğru düzgün çevirilemiyor. Şansın varsa google'da RAW formatını nasıl dönüştürebileceğini gözüküyor.

Mesajın için teşekkürler.Yanlışlıkla Diskimi raw a çevirmiştim.Rawdan NTFs ye dönüşüm yaptım dosyalarıda kurtardım :)

Bağlanabilsem kurtaracağım ama İSO bağlanamıyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.