Defaceler Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Deface yaptığımızda zone-hden alınmışsa türk-hye başvuruyoruz kurallar gereği fakat türk-h nin defalarca attığım siteyi göstermediği sunucu içi hatası verdiği ve birçok kıllığı oldu haliyle başka bi kayıt sitesinden aldığımızda konumuz siliniyor.Peki bu defaceler çöp oluyor değil mi neden türk-h yüzünden.Bu durumlarda gölgeler veya başka bi siteden alsak da en azından çöpe gitmiş olmasa defacelerimiz.Silen defacer arkadaşlar kuralları uyguluyor fakat 2 siteden kayıt almak bazen çok sorun çıkartıyor ZONE-H DE Alınmşsa türk-hnin uyuzluğunu çok gördüm şahsen.Bu durumlar için en azından alternatif bir siteden alınabilse daha iyi olur bence.Tabi ki türk-h ve zone-hden alınıyorsa ordan alınsın fakat olmuyorsa nabıcaz bu alternatifi kullancaz.BÖYLELİKLE HEM ÇÖPE GİDEN DEFACELER Bİ YERDE TOPLANMIŞ OLCAK(BELKİ DE İLK 10A DAHİ GİRER :))Hem de boşa gitmemiş olcak defaceler.
KARAR ÜDYNİN TABİ Kİ.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Kesinlikle Katılıyorum dostum Bazen bendee yapıyor onu turk-h ye gidiyorum 500 hatası veriyor bencede açılmalı bakıyoruz turk-h den olmuyor boşa gidebiliyor hack

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Kesinlikle Katılıyorum dostum Bazen bendee yapıyor onu turk-h ye gidiyorum 500 hatası veriyor bencede açılmalı bakıyoruz turk-h den olmuyor boşa gidebiliyor hack

Teşekkürler inşallah karar da bu yönde çıkar emeklerinin heba olmasını izlemek hoş olmuyor gerçekten :)

SubWay

Üye
28 Haz 2012
142
0
Deface yapmayı çok kolay sanıyor bazıları belli ki ben oturacam yerı gelecek saatlerce ugrasacam biri gelecek neymıs ZoRRoKiN olması gerekirken ZoRRoKİN adına alınmış konu kilit demiş buyrun ornegı http://www.turkhackteam.net/govde-gosterisi/916091-100-site-hacked.html tamam kardeşim belki sen kurallara uymaya çalışıyorsun ama mılletın emeğide boyle saçma bır sebebten hiç edilmemeli ben tutup ne kendı adıma almısım ne bır baska yer adına bır harf yanlıs yazmısım dıye konu kılıtmıs vallaha alkışlıyorum sizi ne diyeyim insanda ne heves bırakılıyor ne bir şey konumu kitleyen arkadasa sesleniyorum burdan sen 100 defaceyı ac bu gece aldıgın yer baska olsun ben razıyım bazı seyler emege saygı ıster anlayana hadi rast gele sizlere

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Deface yapmayı çok kolay sanıyor bazıları belli ki ben oturacam yerı gelecek saatlerce ugrasacam biri gelecek neymıs ZoRRoKiN olması gerekirken ZoRRoKİN adına alınmış konu kilit demiş buyrun ornegı http://www.turkhackteam.net/govde-gosterisi/916091-100-site-hacked.html tamam kardeşim belki sen kurallara uymaya çalışıyorsun ama mılletın emeğide boyle saçma bır sebebten hiç edilmemeli ben tutup ne kendı adıma almısım ne bır baska yer adına bır harf yanlıs yazmısım dıye konu kılıtmıs vallaha alkışlıyorum sizi ne diyeyim insanda ne heves bırakılıyor ne bir şey konumu kitleyen arkadasa sesleniyorum burdan sen 100 defaceyı ac bu gece aldıgın yer baska olsun ben razıyım bazı seyler emege saygı ıster anlayana hadi rast gele sizlere
Teşekkürler yorumun için ama arkadaşla arandaki mesajı ö.m yoluyla yada üst yönetimle konuşarak halledebilirsin.Bence bu sistem geçerse herkes bi rahat nefes alacak.

SubWay

Üye
28 Haz 2012
142
0
ö.m kutusunu boşaltırsa tabıkı sorarım ama konu o arkadasla degıl senın actıgın konuyla alakalı aynı durumda baska konumda oldu cunku zone h ye attım zonelerımı ama gırıs yapıp alamadım mecbur baska yerden almıstım zone h kaydı var ama su sebebten dolayı baska yerın zone sını eklıyorum dedım yıne kıtlenmıstı konum yazık verılen emeklere daha esnek davranılması gereklı bu konularda

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
ö.m kutusunu boşaltırsa tabıkı sorarım ama konu o arkadasla degıl senın actıgın konuyla alakalı aynı durumda baska konumda oldu cunku zone h ye attım zonelerımı ama gırıs yapıp alamadım mecbur baska yerden almıstım zone h kaydı var ama su sebebten dolayı baska yerın zone sını eklıyorum dedım yıne kıtlenmıstı konum yazık verılen emeklere daha esnek davranılması gereklı bu konularda

Bu konuyu biliyorum benim defelarca bu yüzden silindi konularım defacer arkadaşlara da kesin kuralı uygulamaları söyleniyor asıl mesele ÜDYDE bitiyor
Mantıklı.Bi anket yapsaydın katılıyorum katılmıyorum ;)

Ankete gerek yok görecek zaten Adminlerimiz burdan konuyu İster 1000 kişi oy versin önemli olan onların kararı :)

F[L]~3x

Uzman üye
9 Nis 2011
1,350
7
Bu konu daha öncede tartışıldı arkadaşlar.Ancak 3 günlük siteleri kullanıp 4.gün kapanan sitelere itibar etmemek için böyle bir çözüm bulduk.Bu karar üst düzey yönetimin kesin ve kati kararıdır.Kurallar değişmeyecektir.Emeklerinizin heba olmaması için kendi adınıza başka sitelerden zone kayıtları alabilirsiniz.Buna engel olamayız.Ancak forumda konusunun açılması yasak.

Ancak ; Bu bölüme açılan her konu üdy tarafından tekrar tartışılıp bir karara bağlanır ve konu altından siz üyelere kesin bir cevap verilecektir.İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.