/ Defacer Mi Olmak İstiyorsun ? Konuya Gir / 'AdrenaLiN

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Eline emeğine koluna bacağına sağlık :trl
Onun dışında o web hack dosyasını ya da hepsini toplu halde verseydin keşke ya da verdin mi de ben görmedim

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
101 Konunun 100 tanesini yardım merkezine açmışsın 1 tanesi off topicte gövdede tek konun yok gelmişsin SQL diyorsun bana :) Hangi web siteyi sql ile heykledin dostum ?

Ben size gayet iyi niyet ile yaklaşmıştım. Ayrıca size ne benim kaç site hacklediğimden hangi yöntem ile hacklediğimden nereye kaç kere konu açtığımdan?
Ve postumda herhangi bir "ben sql ile site hackledim" değil artık yeni yöntem sql demiştim.
Ayıp oluyor.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Ben size gayet iyi niyet ile yaklaşmıştım. Ayrıca size ne benim kaç site hacklediğimden hangi yöntem ile hacklediğimden nereye kaç kere konu açtığımdan?
Ve postumda herhangi bir "ben sql ile site hackledim" değil artık yeni yöntem sql demiştim.
Ayıp oluyor.

O zaman da ben derim değil mi bunu güzel kardeşim ? Sanene benim konumdan,sanane benim yöntemimden...

İyi gecelerin olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.