// Defacer Olmak İçin - Başlangıç //

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Merhaba ,

Defacer : Öncelikle Defacer Kelime Anlamı Olarak , Zarar Veren , Barbar , Herhangi Bir ŞŸeyin Yüzeyini Bozan Veya Çirkinleştiren Kimse.

Fakat Hack Platformlarında , Siteleri Açık veya Brute Sistemiyle Kıran - Sisteme Sızan , Hackerler Olarak Tanınır .

Defacer Olursanız , Sistemlere Girebilir , Dilerseniz Sistemi ( Siteyi ) Ulasıma Kapatabilir - Veya Kendi Belirlediginiz İndexi Basabilir - Belirtmek İstediginiz - Bir Çok Amaçlı Mesajı Yayınlayabilirsiniz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Başlangıç İçin ,
- Brute Force Yöntemi İyi Bir Adım Olabilir - Bu Yöntem Fazla Emek Gerektirmez , Sabır İşidir .
Dorkları Arama Motoruna Yazar - Çıkan Dosyaları Txt Formatında Brute'ye Bırakırsınız . Sonra Yapmanız Gereken Beklemek - Zamanla Dorkunuzun Güncelligine Göre Siteler Düşecektir .

Daha Detaylı Anlatım ve Programlar İçin

http://www.turkhackteam.net/hack-videolari/872366-arama-motoru-ve-brute-foce-ile-site-hackle-genis-anlatim.html
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Baslangıç İçin Diger Bi Adım - SQL Açığı : Sık Görülen DataBaseni Açıgıdır , Bu Açığın Mantıgı Siteden Bilgi Çekmektir , Bu Bilgiler Bazen Admin Panel Giriş Bilgileri Olabiliyor . Havij İle SQL Açıklı Sitelerden Bilgi Çekebilirsiniz . Eger Sitede Admin Panel Bilgileri İle İlgili Bir Açık Mevcutsa Siteyi Hackleyebilir - İndexinizi Basabilirsiniz .
Rte Ve Upload Açığı - İndex Bas Geç : Başlangıç İçin En İdeal Yöntemlerden Biridir , Rte Açığı Olan Sitelere Kolayca İndexinizi Basabilirsiniz - Fakat Bu Bastıgınız İndex Ayrı Bi Sekmede Olabiliyor Siteadı.com/hacked Şekilinde .

Videoyu İzleyerek Daha Detaylı Bilgiye Ulasabilirsiniz

RTE Açığı Nasıl Uygulanır? - YouTube

Anlatım Tamamen Bana Aittir - Sormak İstediklerinizi - Özel Mesaj Olarak Bana Sorabilirsiniz .

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
saol kardeş bi bu acıkları tam kavrayam config çekme root olmayı öğrenelim hemen başlayalım bunlarada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.